Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 64.4%
  • Sevmem.

Kullanılan: 95 35.6%

• Kullanılan toplam oy
    267
Tam odanın tarzı karakter, enies lobby nin efsane olmasını sağlayan adam olur kendisi.

Ulan Buggy'i yonko yaptın şu adama düzgün bir şey çizmedin şu arkta.

Enies Lobby arcı çıkarırsak mürekkep israfı. Hee mürekkep israfı olmasına neden olan adam da serinin yazarı o ayrı. Yoksa her karakter EL ayarında işlenmeye devam etseydi bugün bambaşka bir seri okuyor olurduk.

Hayali bildiğin karakter gelişimi olan birisi. Ancak karakter gelişiminin k'sini yapmayan bir yazarın ellerinde.

Doğrusu ben asla cesur Usopp göreceğimizi zannetmiyor.

Ne olur?

Usopp titriye titriye bir şeyler yapar. Ona artı yazar. En fazla o. EL'de, Dressrossa'da falan yaptığı gibi.

Seri bitsin Luffy kk olsun. Aradan yıllar önce geçsin Luffu eski ekibi toplayıp hadi nostalji yapak desin, Usopp gene "hüüüğğ adaya ayak basmama hastalığım tuttu" diyenlerden olacaktır.

Herkesin kendi macerası var konusu bu adamı aklıma getirdi.

Bu reyisle W7'da yolları ayıracaktık. Tayfanın olmazsa olmazı değil. Elbafa gidince usoppla denk gelicektik kendi macerasını yaşayacaktı. Denizin cesur savaşçısı olmuş usopp biz görmezken.

Sonra raftele kadar bizle. Usoppun maceraları da güzel bir spin-off yeni bir manga konusu olurdu bence. bencesi yani.
Usta en geç Wano'da ölmeliydi bu. Az gerçekçilik ve ciddiyet katardı seriye. Tayfayı da bi silkelerdi. Çünkü şu an harbi bomboş bir karakter. Timeskip sonrası baya leşledi.

Buyrulur ki; Usopp'dan en fazla nefret edenleriniz, şüphesiz içlerindeki Usopp'u en fazla bastırmaya çalışanlarınızdır.

Üye silindi 9211

Ben şahsen nefret ediyorum o korkak davranışlarından zaman atlamasından sonra adam olur sanmıştım hala korkar yani bence hasır şapka korsanlarından gidecek biri varsa oda usopp olmalı vede takım en güçsüzü hiçbir isede yaramıyor sadece namiyi dahada korkutuyor

Bu karakter üzerine gerçekçi olmayan birşey var. Sürekli korkularının ustesine gidiyor ama aynı korku onda kalıyor. Bu anca hafıza kaybıyla olabilecek bir şey

Bu karakter üzerine gerçekçi olmayan birşey var. Sürekli korkularının ustesine gidiyor ama aynı korku onda kalıyor. Bu anca hafıza kaybıyla olabilecek bir şey
Öyle bir şey olsa adı op olmazdı.
Lütfü aynı replikleri tekrar söylesin, şanci hamam bassın, usopp da sürekli bir şeylerden korksun, adamın kurgu seviyesi bu kadar karakterler ilerlemiyorlar, aynı yerde dönüyorlar işte😑

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık