Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Üç Büyükler Arasında Güç Seviyeleri En Uçuk Seri

Üç Büyük Battle Shounen Arasında Güç Seviyesi En Uçuk Seri?

• Kullanılan toplam oy
    226
Bir şey bildiğin yok. Geçen de aynı argümanları kullanmaya çalışmıştın. Gerçekten boş bir tartışma. Hyperbole söylemlere feat diyorsun. Daha fazla uzatmaya lüzum yok.

Bir şey bildiğin yok. Gerçekten boş bir tartışma. Hyperbole söylemlere feat diyorsun. Daha fazla uzatmaya lüzum yok.
Oov argumentum ad hominem geldi.

O söylemlere hiç bir zaman feat demedim ben, senin mantığın bu işte ama.

Hala tek bir argümanının yok, iddia ettiğin şeyi de manga sayfalarıyla çürüttüm kabullenemiyorsun.

Neyse sen bana Sakura ve Zoro hakkında bir şeyler öğretmeyecek miydin ağa? Bekliyorum öğretmenim. 🤭

Oov argumentum ad hominem geldi.

O söylemlere hiç bir zaman feat demedim ben, senin mantığın bu işte ama.

Hala tek bir argümanının yok, iddia ettiğin şeyi de manga sayfalarıyla çürüttüm kabullenemiyorsun.

Neyse sen bana Sakura ve Zoro hakkında bir şeyler öğretmeyecek miydin ağa? Bekliyorum öğretmenim. 🤭
Sakura vs Zoro konusunda Zoro her alanda üstün. Zoro'nun featleri attım. Meteor olayı ile galaksi yaratma olayı farklı. Uzay boşluğu diyip geçiştirdiğin şeyin novelde galaksi olduğu geçiyor. Gremmy eğer ben galaksi yaratıp yok edecek güçteyim deseydi bunu featten saymazdım doğal olarak. Fakat olay farklı. Hala yapma dediğim halde o emojiyi kullanarak yazmaya devam ediyorsun. Ben bir şey diyincede kahabatli ben oluyorum. Kanıtları istersen daha sonra atarım. Bunun dışında bana yazma.

@Millennium Wizard sen şimdi bilirsin, Gremmy'in yaptığı galaxy room şeysi etrafındaki basıncı azaltmak değil miydi? Kendisi meteora en güçlü tekniğimi demiyor muydu?
Sakura vs Zoro konusunda Zoro her alanda üstün. Zoro'nun featleri attım. Meteor olayı ile galaksi yaratma olayı farklı. Uzay boşluğu diyip geçiştirdiğin şeyin novelde galaksi olduğu geçiyor. Gremmy eğer ben galaksi yaratıp yok edecek güçteyim deseydi bunu featten saymazdım doğal olarak. Fakat olay farklı. Hala yapma dediğim halde o emojiyi kullanarak yazmaya devam ediyorsun. Ben bir şey diyincede kahabatli ben oluyorum. Kanıtları istersen daha sonra atarım. Bunun dışında bana yazma.
Zoro'nun featini attım dediğin vs battles sitesi linki atmak dalga mı geçiyorsun asffghjklm o kadar Sakura dayanıklılık, güç diye manga sayfaları dizdim tek bir manga sahnesi atmış mıydın? :hhh: Cevap; atmadın. :(

Neyse cidden anlamsız bu. Mangadan tek bir şey gösterdiğin yok, üstüne mangayı reddediyorsun. Gerçekten yazmama gerek yok. Gremmy kendisi en iyi tekniğinin bir meteor oluşturmak olduğunu belirtiyor ve sen manga gerçeğini kabullenemiyorsun. Olay bundan ibaret. :bilmem:

Son düzenleme:
@Millennium Wizard sen şimdi bilirsin, Gremmy'in yaptığı galaxy room şeysi etrafındaki basıncı

Zoro'nun featini attım dediğin vs battles sitesi linki atmak dalga mı geçiyorsun asffghjklm o kadar Sakura dayanıklılık, güç diye manga sayfaları dizdim tek bir manga sahnesi atmış mıydın? :hhh: Cevap; atmadın. :(

Neyse cidden anlamsız bu. Mangadan tek bir şey gösterdiğin yok, üstüne mangayı reddediyorsun. Gerçekten yazmama gerek yok.
Galaksi odası evet küçük çaplı galaksi odası açmış Zaraki’nin sıvıları buharlaşıyordu.Ama mangaka kısmış boyutunu biraz çok büyük değil.En güçlü tekniği o meteor ama Gremmy hayal ettiği herşeyi gerçeğe çeviriyor sınırı çerçevesinde ucu çok açık.Novellerde sadece Yhwach durdurabilir onu denmiş.En tepe noktası olarak bakılırsa işte Gremmy Madara’dan büyük herhalde meteor yolluyor.Ama olayı çok işlevsel Zaraki hayvanı olmasa dayanan kolay çıkmazdı.

Galaksi odası evet küçük çaplı galaksi odası açmış Zaraki’nin sıvıları buharlaşıyordu.Ama mangaka kısmış boyutunu biraz çok büyük değil.En güçlü tekniği o meteor ama Gremmy hayal ettiği herşeyi gerçeğe çeviriyor sınırı çerçevesinde ucu çok açık.Novellerde sadece Yhwach durdurabilir onu denmiş.En tepe noktası olarak bakılırsa işte Gremmy Madara’dan büyük herhalde meteor yolluyor.Ama olayı çok işlevsel Zaraki hayvanı olmasa dayanan kolay çıkmazdı.
Aynen öyle. Novelde zaten Gremmy'nin yarattığının direk olarak galaksi olduğu geçiyor. O meteordan Yhwach korkuyordu. Zaten birbirlerinden ayrı bir feat.

Galaksi odası evet küçük çaplı galaksi odası açmış Zaraki’nin sıvıları buharlaşıyordu.Ama mangaka kısmış boyutunu biraz.En güçlü tekniği o meteor ama Gremmy hayal ettiği herşeyi gerçeğe çeviriyor sınırı çerçevesinde ucu çok açık.Novellerde sadece Yhwach durdurabilir onu denmiş.En tepe noktası olarak bakılırsa işte Gremmy Madara’dan büyük herhalde meteor yolluyor.Ama olayı çok işlevsel Zaraki hayvanı olmasa dayanan kolay çıkmazdı.
Hah böyle gelin canımı yeyin. :D

Bak evet şu şekilde olabilir, mesela rakibini toza çevirmeyi hayal ederse çevirir diyebiliriz o açıdan ucu açık mangaka oradan kıstı karakterini umursamaz yaparak.

Ama Gremmy kendisi meteorun yapabileceği en iyi şey olduğunu belirtiyor işte bunun üzerine söylenecek bir şey olmamalı. O gücün bir sınırı var kısaca.

Son düzenleme:
Hah böyle gelin canımı yeyin. :D

Bak evet şu şekilde olabilir, mesela rakibini toza çevirmeyi hayal ederse çevirir diyebiliriz o açıdan ucu açık mangaka oradan kıstı karakterini umursamaz yaparak.

Ama Gremmy kendisi meteorun yapabileceği en iyi şey olduğunu belirtiyor işte bunun üzerine söylenecek bir şey olmamalı. O gücün bir sınırı var kısaca.
En güçlü tekniğim dediği için sınırı şeklinde düşünmek normal.Fakat bütün ss yok olacaktı yani mekan olarak.Az birşey değil bariyeri de kırıp indirecekti.Yhwach’ın canından endişe ederken gösterildi Hascwalth.Yhwach sallamıyordu o ayrı.Gremmy’nin zayıf noktaları var elbette.Sürekli birşey hayal ediyorsa eğer başka birşeye odaklandığı zaman o güç etkisini kaybediyor.Meteor sürekli değil.Ama meteordan kastı yıkım gücü olarak en güçlü tekniğim olsa gerek.Yoksa klon patlatması yada galaksi odası bence daha efektif şeyler.Küçük çapta bir Dr.Manhattan gibi birşey yapmış yazar Gremmy adam bile yaratabiliyor.Ama yenileceğini hayal ederse savaş gücü de zayıflayabiliyor vsde.

Bleach'in top seviye karakterleri evren seviyesinde.
Lel :D Novellerin ittirmesi ile :D Ki o zaman bile evren değil. Orijinal manga seviyesinde evren falan yok.

Gremmy galaksi seviyeymiş :D Lel Yaptığı meteoru (ki narutodakilere göre ufak bir meteordu) Zaraki'ye kestirdi ve bu güç o kadar anlaşılamaz ve fazla geldi ki adama, o kadar şaşırdı ki Zaraki olmaya çalıştığında kendisini patlattı. Gremmy dağ seviye ise öp başına koy .D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık