Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Türk Televizyonlarında Yayınlanmış En İyi Fantastik Dizi

En iyisi sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    94
Şu anki çocukların Ruhsar değil Sihirli Annem izlemesine ve tekrar çekilen dizinin Ruhsar değil Sihirli Annem olmasına bakarsak cevap belli.
Forum üyelerinin çoğu Ruhsar'ı izleyip, Sihirli Annem yayınlandığında çocukluk yaşını geçmiş kişiler olduğu için anket sonucunun böyle olduğunu düşünüyorum. Nevra-Metin Serezli çifti yeter de artar zaten.
Sihirli Annem’in kaybettiği yer

Şu anki çocukların Ruhsar değil Sihirli Annem izlemesine ve tekrar çekilen dizinin Ruhsar değil Sihirli Annem olmasına bakarsak cevap belli.
Forum üyelerinin çoğu Ruhsar'ı izleyip, Sihirli Annem yayınlandığında çocukluk yaşını geçmiş kişiler olduğu için anket sonucunun böyle olduğunu düşünüyorum. Nevra-Metin Serezli çifti yeter de artar zaten.
Onun tekrar yayınlanmasının sebebi Acunun kızının izliyor olması, yo ben ikisini de izledim ama Ruhsar hem komikti hem de karakterler daha bir özgündü.

5.inci boyut iyitdi baya hem bizim kültürümüz ama Ruhasarda komikti hani, selena 5 para etmez.

Bi tabe Xfilesa benzeyen harika bi dizimiz vardı ama kestiler gitti çok güzeldi.

Onun tekrar yayınlanmasının sebebi Acunun kızının izliyor olması, yo ben ikisini de izledim ama Ruhsar hem komikti hem de karakterler daha bir özgündü.
Ben de ikisini izledim. Sihirli Annem bariz daha iyiydi.
Acun'un kızının izliyor olması da yanlış anlaşılan bir durum. Adam baktı yıllar sonra izleniyor, potansiyel gördü ve çekti. Sırf kızı izliyor diye değil yani. Kızı haricinde de izleyen bir sürü çocuk var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık