Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tüm Kek Adası'nda Hiç Hoşunuza Gitmeyen Şeyler

Bu arc'ta en fazla hayal kırıklığına uğradınız konu?

• Kullanılan toplam oy
    126
1) Arc'ın uzaması:
2)Big Mom'ın süreki pasta peşinde koşturması:
4) Luffy vs Katakuri: (877-896)
5)Germa Krallığı: Çok fena ezdirmeseydiniz keşke en başta dedim.
6)Tayfanın kısa süreli Big Mom'ı durdurması:
8) Smothie'nin durumu:
11)Charlotte Brulee:

Oven'ın şamar oğlanına döndürülmesi. Daifukunun gücünün hiçbir işe yaramaması
Carrot'un suilong formu ile daifuku gemilerini haşat etmesi

bu arc vs vs daha çok gider.

Avatar ve parantez içinden de anlaşılacağı gibi Luffy vs Katakuri dövüşünün sonu bende birazcık hayal kırıklığı yaşattı. Ancak ondan daha fazla hayal kırıklığına uğradığım kısım Smoothie denilen ne işe yaradığı belli olmayan, sadece uzayıp kısalan, arada meyve suyu sıkan elemanın durumu. Ama benim genel olarak en beğendiğim arclardan biri bu arc, hatta 2 yıl zaman atlamasından sonraki en beğendiğim arc olabilir.

-Sanji'nin gereksiz hareketleri.Sanji bumu tayfadamıydı bu adam,planı vardır falan dedik sadece aptallıkları cıktı.
-Luffy vs Cracker yine güzeldi abartılı yenilsede iyiydi o dövüş.
-Brulee böyle bir karekter olamaz arc'ın içine eden bir saçmalık.Bu kadar göze çarpan bu kadar vasat hikaye zor cıkar bir daha.Yonkou bölgesinde at koşturma itemi resmen.
-Cracker'ı ucurdun gidip niye Katakuri'yi atıyon ortaya.İçine etti güzelim karekterin.En iyileri müthişleri falan yazsan nolur böyle gösteremedikten sonra.
-Cracker vs Katakuri olsa,Craker ağlatana kadar sabah akşam döver abisini.Gözümdeki imaj böyle.Birde sürekli onlarca karekterin agzından anlatılana bak.
-Katakuri vs Luffy güzeldi iyi vs çizdi sonu için shounen der geçersin böyle şeyler olabilir.Ama hazırlanışı anlatılışı Brulee faktörü vs. içine etti aldığım zevkin.
-Bir diğeri Luffy gidiyor sagda solda adam dövüyor dinleniyor bir daha dövüyor dinlene dinlene dövüyor.Yonkou arc'a yakışan hareketlermi bunlar bi tabir varda bunun için ayıp olur.
-Her özel yetenegin bize çalışması bizim tarafta olsun biri yeter gücü illa bir işe yarıyor.Gram zorluk yaşamıyorlar böyle yonkou arc'mı olur.Diğer tarafta koca oluşum var hiç bir yetenegin daha işe yaradıgını görmedik.
-Ailesi'ni geçtim kosakoca yonkou var gücü daha işe yaramadı böyle olaymı var ya.Yazdıkça arc'tan daha çok igrendim.

1) Smoothie'nin aşırı pasif kalması. :/
Bari jinbri ile bir iki panel vs atsalardı.

2) Bm'ın pasta peşinde koşuşturması.
Yonkou ismine hiç yakışmayan bir hareketti.

Oda'nın bu güçlü kadın düşmanlığı ne olacak bilmiyorum... Yamato ile beraber yavaş yavaş toparlar umarım...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık