Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Öylesine bir günde novalarla beraber çizdiği bir karakter.Sonra baktı tutuldu baya fangirl kitlesine sahip oldu karaktere misyon yükledi bence. :D D. yaptı 5 milyarlık meyve de verdi ölümsüzlük olayı bile çıkardı başımıza.Tutulmamış olsa Luffy’e kanka yapmaz rolü arttırmazdı resmen dizi yapımcısı gibi hareket ediyor. :)

Öylesine bir günde novalarla beraber çizdiği bir karakter.Sonra baktı tutuldu baya fangirl kitlesine sahip oldu karaktere misyon yükledi bence. :D D. yaptı 5 milyarlık meyve de verdi ölümsüzlük olayı bile çıkardı başımıza.Tutulmamış olsa Luffy’e kanka yapmaz rolü arttırmazdı resmen dizi yapımcısı gibi hareket ediyor. :)
Hitsugay, Sasugay ve Torafarugay Law; bu üç karakterin tutma nedeni çok açık.

Dressrosa’da yine işlerdi işlemesine ama bir Hawkins gibi figüran yapmak var birde adama başrol verip intikam hikayesi yazmak planlar kurdurmak var.Yine intikam hikayesi yazardı ama Sanji’nin rolünü çaldırmadan anlatmak istediğim bu. :D
Ben bu konuda fanlardan ziyade hikayeyi tam hesaplayamadı diye düşünüyorum.
Law'a, Doflamingo üzerinden bir intikam bağlantısı kurmak aklındaydı ama hikayede işlerken bu biraz da kontrolden çıktı.
Hani fanlardan sebep bir şeyler de yapmıştır belki ama ben böyle sezinledim şahsen.

Öylesine bir günde novalarla beraber çizdiği bir karakter.Sonra baktı tutuldu baya fangirl kitlesine sahip oldu karaktere misyon yükledi bence
Fanboyları da var. :artiz:

Ben bu konuda fanlardan ziyade hikayeyi tam hesaplayamadı diye düşünüyorum.
Law'a, Doflamingo üzerinden bir intikam bağlantısı kurmak aklındaydı ama hikayede işlerken bu biraz da kontrolden çıktı.
Hani fanlardan sebep bir şeyler de yapmıştır belki ama ben böyle sezinledim şahsen.
E.Oda'yı bile afallatmış daha ne olabilir ki. İşin içinden çıkılamaz bir karakter haline geldi Law. :bilmem:

Severim bu arkadaşı. Tayfa üyeleri dışında seride en çok panel ayrılan karakter oluyor kendileri yanlış hatırlamıyorsam. Akıllı olsun 9 Kın'a bir yamuk yapmasın canımızı yesin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık