Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Savaşacak ama bunu zorunluluktan yapıyor. İlk başta Dofla birlikte öleceğini falan düşünüyordu. Yaşama durumunda da Kaido'yu indirmek istediğini ldüşünmüyorum açıkçası. Ama Luffy ile duygusal yakınlığı ve onun gücüne inancı kendisini Kaido ile savaşmaya itti. Kaido indikten sonrada yaşamaya devam eder ise bizimkilerle Elbaf'a gelir bu motivasyonla ama buda karaktere zarar verir benim gözümde. Bu yüzden hikayesi güzel bir şekilde sonlansın istiyorum bu arc.
Düşünsün yada düşünmesin, fark etmez. Senin peşinde olan biri var ve bu basit biri değil ki yaka silker gibi başından atabilesin.

Law gerçekten gizli kapaklı bir karakter. O beyinde neler saklı, ne düşünüyor net konuşmak mümkün değil. O yüzden yeni bir amaçla karşımıza da çıkabilir. Ya da sinyal ışığını çakmıştı bu sefer açık açık D'ye olan merakını da dile getirebilir.

Kidd KK olmak istiyordu. Eğer hapiste fikri değişmedi ise bunun için savaşmaya devam eder. Law'ın ise öyle bir amacı yok. Belki bu arc arzuladığı bir amaç verir Oda. Eğer vermez ise de öldürsün. Çünkü böyle amaçsızca takılması bence karaktere zarar veriyor.
Dressrosa'da öldürmediyse olmaz o dediğin.
Ama hayat amacı konusunda haklısın. Ben de zaten sürekli dediğim gibi başındaki Kaido belasını defettikten sonra hayatı hakkındaki düşünmeye başlayıp, bir zamanlar taşıdığı hayallere ya da yeni amaçlara odaklanacaktır.
Ki ben şahsen dünya hükümetine ve marinelere karşı taşıdığı nefretten dolayı devrim ordusuyla işbirliğine gidebilir diye düşünüyorum.
Seri sonunda ise Flavence'i ihya edip orayı bir sağlık adasına dönüştüreceğine dair bir hayalim var. Yürek korsanlarının hepsi doktor onlarla beraber, dünyanın her yerinden tedavi amacıyla gelen turistleri iyileştiren, belki -sadece- doktor olmak isteyen insanların kalıcı olabildikleri bir ada.

Not. Heart Pirate'i, Yürek Korsanları diye adlandırıyorum. Kalp biraz yavan kalıyor. Sevgili Rosinante'nin :utan: adını taşıyan tayfa ismini kalp tek başına karşılamıyor.

Düşünsün yada düşünmesin, fark etmez. Senin peşinde olan biri var ve bu basit biri değil ki yaka silker gibi başından atabilesin.

Law gerçekten gizli kapaklı bir karakter. O beyinde neler saklı, ne düşünüyor net konuşmak mümkün değil. O yüzden yeni bir amaçla karşımıza da çıkabilir. Ya da sinyal ışığını çakmıştı bu sefer açık açık D'ye olan merakını da dile getirebilir.
Ben Oda'nın Law'a diğer Dler gibi bir ölüm tasarladığını düşünüyorum ama bir amaç verip hayatta tutarsa hayır demem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık