Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Roronoa Zoro vs. Kyros vs. Sabo

Sabo büyük ihyimalde ama şimdi Kyros olayı var bu adamın gerçek gücünü bilme imkanımız çok yok. Ama Sabo şuan çoğu kişi ve benim içinde amirale denk bi abimiz o kadar gücü yoktur diye düşümüyorum Kyrosun, onun için utanmaz Sabo diyorum. Zoronun burda işine usta:D

Bir gercekci zoro fani olarak oyum sabo ya gitti adamin seviyesi farli zaten bunu belli etti colesyum yikti gecti kyros ise dof kestim diye dolansin etrafta yinede gucu tam belli olmasada sabo kadar degil geriye kalan uclude kyrosun gucu belli olmadigindan(dof u kesti ama ani bir atakti hakili olup olmadigi belli degil ) duruma bagli olarak sonuncuda olabilir ikincide gelelim ucuncuye zoro fanligim bari burada devreye girsin :D zoro law yener.Ayrica bence ankette law ve zoro yerine dof ve jujitora olsa daha cekismeli olurdu gibime geliyor.

Hokage_Minato

Oyum sabo'ya gitti. Bayağı güçlü gösterildi şu an bize. Sanırım diğerlerini daha çok yol kat etmesi gerekecek.

Oyum Sabo'ya gitti ama bu 4 lü arasında bi sıralamayapıcak olsam
Sabo > Zoro > Law > Kyros olur

lawın nasıl zorodan güçsüz olduğunu düşünüyorsunuz anlıyamıyorum.eğer law harcanmazsa serinin sonlarına doğru zorunun geçebileceğinden bile şüpheliyim.
ankete gelirsek.sabo : )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık