Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs Charlotte Cracker

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    272
Kraker Bondman'i yarmakta zorlanmıyor kılıcı ile. Hani şu Doflamingo'nun vurup da çizik atamadığı Bondman. Kendi fiziği ve kılıcı ile gömüyor, ortada bisküvi falan yok.
Senin bu mantığına göre katakuri mızrakla boundmani delmedi delemedi o zaman Cracker > Kata oldu mu ? hoş sen bir ara iddia da ediyordun gerçi ya neyse.Kısaca demek istediğim olaylara bu kadar dümdüz bakmayın.

Seninki yorum, eğer her savunma hamlesine k.haki dersek herkeste var demeliyiz ki herkeste var ama kayda değer değil belli ki Dof ve onun gibilerde dediğin gibi çok deği azıcık yani yok. Mangada k.haki kullandı kesin denebilecek bir sahnesi yok. Neyse Law ile k.haki arasında bir ilişki yok bunu demeye getirdim ben :)
Benimki yorum da seninki Oda tescilli belge mi? :D Kraker'in ürettiği klonlarla yer değiştirmesiyle birlikte adam tepki verene kadar sokar ciğerine gamma'yı. Olur biter. :oleyo2:

Söz konusu güç temalı bir eser olduğu zaman her şey yorumdur lakin son sözü o eserin yazarı söyler. Vs. konuları bu yüzden boş zaten. Herkes kendi kafasından yazar bir senaryo.

Öncelikle Shanks’ın hızlıca tırmandığı o basamaklar, seri sonunun ne zaman geleceğine dair bir ipucu değil. 20 yıl sonra olur 10 yıl sonra olur. Shiki’nin donanma gemilerini havadan fırlatarak yaptığı o savaş ilanına göre Law hiç sırıtmaz. Hatta o zamanları görürsek açtığı odayı savaş sonuna kadar açık tutacak dayanıklılığa ulaşır diye düşünüyorum. Bu vs içine gelirsek,

Doffy’nin 2 büyük kozu vardı, pskolojik sözlü saldırıları ve meyvenin ciğerini bilmesi. Köprü dövüşünü ve tepedeki dövüşü bu sayede kazanıyor.

Ope ope meyvesinin içeriğini bilmeyen Cracker, Doffy’den güçlü olsa da bu dövüşün şartlarını çok değiştirir. Hepsini geçtim meyvesinin içeriğini bile değiştiremeyen, savaş zekası olmayan gerizekalı bir karakter Cracker. Karşısında Luffy’den daha zeki olan Law.

Full koka tek bedeni aşarken adayı ikiye bölen Law’ın, sert bisküviyi veya askerleri geçemeyeceğini düşünmek pek sağlıklı gelmiyor. Sonrasında Cracker’in tekrar hepsini üretsin istediği kadar. Law’ın iki room ile yorulacağı yok ve bitirici saldırıları gırla. Hele ki acıdan nefret Cracker gibi dayanıksız bir karakter varken. Rakibine pretzel ile yakın mesafeden saldırabilen bir sığır, açıklarla dolu. 10 farklı şekilde yenilir. Ope ope’ye dair en ufak bir fikri bile yok. Doffy’den güçlü olması ona her savaşı kazandırmaz.
Cracker'in dövüşü oldu-bitti olayından başka birşey değildi. Dövüşün her yerinden saçmalık akıyor ve bu saçmalıklar Luffy lehine işliyordu. Olaya bu çerçeve içinde bakarsak Cracker aslında ne dayanıksız ne de aptal bir karakter.

Cracker, Law'ın yeteneğini bilmediğinden dolayı bisküvilerini kestirse bile bu etaptan sonra Law'ın yeteneğini bildiği için ona göre dövüşecektir. İşin bu boyutu da silahlanma ile ilgili. g4'ün silahlanmasını aşan bir adam karşısında Law'ın meyvesinin bir işe yaramayacağı %1500. Law'ın silahlanması o kadar iyi olsa Luffy'ye muhtaç olmayıp çok sevdiği Corazon'un intikamını kendisi alırdı. Ayrıca Law'ın silahlanma hakisinin ön plana çıktığını da söyleyemeyiz. Meyvesi daha çok ön planda. O da bir yere kadar götürüyor işte..

Her zaman diyorum. Ortalama bir gözlem haki kullanıcısı Law'ın shambles tarzı bütün saldırılarından kurtulur ki Law'ın saldırı repertuarı zaten shambles üzerine :) Ope ope'yi bitiren iki tür haki; gözlem ve silahlanma. Bunlardan en az biri de Cracker'de var ve bu Law'ın aşamayacağı bir seviyede.

Kısacası, Luffy'den iki tur sonra gelen adam Luffy'nin yenmek için 40 takla 40 saçmalık oyunu oynadığı adama sırf meyve yeteneğimi bilmiyor diye galip gelemez. Vergo bile Law'ın yeteneğini bilmemesine rağmen mallık yapmasa Law'ı öldürecekti :bilmem:

Son düzenleme:
Benimki yorum da seninki Oda tescilli belge mi? :D Kraker'in ürettiği klonlarla yer değiştirmesiyle birlikte adam tepki verene kadar sokar ciğerine gamma'yı. Olur biter. :oleyo2:

Söz konusu güç temalı bir eser olduğu zaman her şey yorumdur lakin son sözü o eserin yazarı söyler. Vs. konuları bu yüzden boş zaten. Herkes kendi kafasından yazar bir senaryo.
Vs konuları gerçekten boş olabilir, biz de boş yapıyoruz zaten ama Dof'ta k.haki yok, olamaz. Law ise bu k.hakisiz adama oyuncak oldu. Kraker'e de peksimet olur. Yani Law k.hakisi olmayana üstündür önermesi anlamsız!!!!!

Vs konuları gerçekten boş olabilir, biz de boş yapıyoruz zaten ama Dof'ta k.haki yok, olamaz. Law ise bu k.hakisiz adama oyuncak oldu. Kraker'e de peksimet olur. Yani Law k.hakisi olmayana üstündür önermesi anlamsız!!!!!
Katılmıyorum. Dof'un K. Hakisi vardır. Dof Law'ı yendiyse meyve gücünü Violet'in ağzı kadar iyi bildiği için dövebilmiştir!!! Net oğlu net!!!!11

Cracker'in dövüşü oldu-bitti olayından başka birşey değildi. Dövüşün her yerinden saçmalık akıyor ve bu saçmalıklar Luffy lehine işliyordu. Olaya bu çerçeve içinde bakarsak Cracker aslında ne dayanıksız ne de aptal bir karakter.

Cracker, Law'ın yeteneğini bilmediğinden dolayı bisküvilerini kestirse bile bu etaptan sonra Law'ın yeteneğini bildiği için ona göre dövüşecektir. İşin bu boyutu da silahlanma ile ilgili. g4'ün silahlanmasını aşan bir adam karşısında Law'ın meyvesinin bir işe yaramayacağı %1500. Law'ın silahlanması o kadar iyi olsa Luffy'ye muhtaç olmayıp çok sevdiği Corazon'un intikamını kendisi alırdı. Ayrıca Law'ın silahlanma hakisinin ön plana çıktığını da söyleyemeyiz. Meyvesi daha çok ön planda. O da bir yere kadar götürüyor işte..

Her zaman diyorum. Ortalama bir gözlem haki kullanıcısı Law'ın shambles tarzı bütün saldırılarından kurtulur ki Law'ın saldırı repertuarı zaten shambles üzerine :) Ope ope'yi bitiren iki tür haki; gözlem ve silahlanma. Bunlardan en az biri de Cracker'de var ve bu Law'ın aşamayacağı bir seviyede.

Kısacası, Luffy'den iki tur sonra gelen adam Luffy'nin yenmek için 40 takla 40 saçmalık oyunu oynadığı adama sırf meyve yeteneği bilinmiyor diye yenilmez. Vergo bile Law'ın yeteneğini bilmemesine rağmen mallık yapmasa Law'ı öldürecekti :bilmem:
Sesliden devam edelim de ikna edeyim seni. Baydım bunun @Dr. Hiluluk konusuna yazmaktan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık