Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Trafalgar D. Water Law ve Sugar Ne Kadar İlerleyebilir?

Hangisi son raundları olur ?

• Kullanılan toplam oy
    44
Ahahaha ne geliyorsa başlarına bu iyilikten geliyor zaten. :D
Şimdi bu Sugar gitse Dragon'a şöyle devrimci devrimci konuşa, kötü insanları temizleyeceğim falan dese ağlayarak, hemen elinden tutar bu saf. :D
Güney'e özel dövme kısmınıda simli yaptı mıydı görev tamam. İyi sattırır he seri üretime geçilir.

Kral hakisi olan adamın bi zahmet en dandik hakisi de oluversin Hasan, rica ediyorum yapma böyle. :D

Ayrıca mesele sezme değil zaten, hız. Law saldırıya başladığı an sezecekler ama Law'un saldırıya başlamasıyla bitirmesi aynı saniyede gerçekleşiyor. Yani fark etse bile önlemini alamazlar. Sugar'ın hızı da evlere şenlik zaten, dibine ışınlandığı an bitirir. :D
İyi de Dof'tan biz uçuk bir k.haki kullanımı görmedik ki. Hatta Luffy ve Kyros onları sezememesi de eksikliğni gösteriyor bence.Sen Dof bile diyorsun ama Dof'tan bu konuda kat kat üstün olan Fuji'den bahsediyoruz. Bu arada k.haki kullanımı b.haki kullanımı gibi değil. Potansiyel ile alakalı gibi bir şey bu. Yani b.haki gibi açık olup olmama durumu yok. Bunu nerden çıkarıyorsun dersen de uykusunda Ace'i tekleyen bir WB var. Bu açıkca k.hakinin nasıl işlediğinin bir göstergesi. Tehlike anlarında bir refleks gibi bir savunma içgüdüsü bu k.haki. O bakımdan k.hakisi kuvvetli olan olayı sezebilir. Yani Luffy'nin de BAA'da acaba bu adada pis hayvan gibi kokan biri var mı diye merak edip k.haki kullanacağını sanmıyorum.

Sezdiği anda da şöyle bir durum olarak lehine bile kullanabilir.

Bunu geçtim adam akıllı b.haki ile neler yapılabilir görmedik bile.:D

@RocheFelix

Tam hatırlamıyorum. Ama bir şeyi yaptıktan sonra emirlerine uymak zorunda kalıyordular. Hadi birincisini yedin ikincisine de ayılırsın herhalde di mi ? :D

Güney'e özel dövme kısmınıda simli yaptı mıydı görev tamam. İyi sattırır he seri üretime geçilir.
Wapol ile anlaşıp seri üretime geçerler, Kutsal Ejderler bunu evlerinde vitrine koyar çocuklarına gösterir bakın bu bizi devirecekti ne hale geldi diye :D

İyi de Dof'tan biz uçuk bir k.haki kullanımı görmedik ki. Hatta Luffy ve Kyros onları sezememesi de eksikliğni gösteriyor bence.Sen Dof bile diyorsun ama Dof'tan bu konuda kat kat üstün olan Fuji'den bahsediyoruz. Bu arada k.haki kullanımı b.haki kullanımı gibi değil. Potansiyel ile alakalı gibi bir şey bu. Yani b.haki gibi açık olup olmama durumu yok. Bunu nerden çıkarıyorsun dersen de uykusunda Ace'i tekleyen bir WB var. Bu açıkca k.hakinin nasıl işlediğinin bir göstergesi. Tehlike anlarında bir refleks gibi bir savunma içgüdüsü bu k.haki. O bakımdan k.hakisi kuvvetli olan olayı sezebilir.

Sezdiği anda da şöyle bir durum olarak lehine bile kullanabilir.

Bunu geçtim adam akıllı b.haki ile neler yapılabilir görmedik bile.:D
Luffy ile Kyros'u sezemeyen klondu. Klonda ne gezer haki. :D
Bir de diyorum ya işte, hissetseler bile önemi yok, elemanlar aşırı hızlı. Daha ellerini kaldıramadan oyuncak olur satılırlar.

Sonic reyizin o sahnesini koyma la içim acıyor. :D

Doflamingo gibi Luffy'ye hasar veremeyen tek arc bossu olan bir karakterde bile çıktıysa artık h.haki ele ayağa düşmüş demektir. :/

Dragon rüzgarıyla bayıltır Sugar'ı.
Dragon'un gücünü gördük mü? Yok. Sen Mihawk için yanılma hakkını kullanıyorsan bende bunun için kullanabilirim.
Sen git seriyi baştan oku kardeş :(
Dragon h. haki kullandığını veya olduğunu göster, tekrar okurum.:(

Wapol ile anlaşıp seri üretime geçerler, Kutsal Ejderler bunu evlerinde vitrine koyar çocuklarına gösterir bakın bu bizi devirecekti ne hale geldi diye :D
asdgadaıdhaıosjdas karnına basıncada konuşur mu?
Neyse fazla abartmayalım son iki mesaj tamamen konudan alakasız oldu kusura bakmayın arkadaşlar. :D

Ahahaha ne geliyorsa başlarına bu iyilikten geliyor zaten. :D
Şimdi bu Sugar gitse Dragon'a şöyle devrimci devrimci konuşa, kötü insanları temizleyeceğim falan dese ağlayarak, hemen elinden tutar bu saf. :D
Önce bir replik kasar.Ulen dressrosa ne yaptın 5 yaşında veletlere diye tabii olmazsa olmaz. :( Sonra da devrimciler bir liderimiz vardı da kimdi moduna geçer. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık