Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Doğru biat olayı mantıklı. Bu Luslec Grace durumunu açıklar ama bu sefer de kandan gelen güç mevzusu var. Yeon liderinin çocuğu yok o zaman bu Yeon ateşi nereden geliyor gibi sorular var.
Bunlar sadece 13 "kişi" olarak girdiler değil mi? Yani 13 grup falan değil.
Onu ben de düşünüyorum da başka birileri de girdiyse bu onları da kuralsız yapmaz mıydı?
Elimizdeki bilgilere baktığımda net bir anlam çıkaramıyorum. 10 Great Warriors'un tanımı, kuleye Zahard'la birlikte girip kuleyi fetheden 10 kişi olarak geçiyor. Onları destekleyenler varmış şu an bildiklerimizden 13 ay serisini yapan Ashul Edwaru Zahard kuleye girmeden önce kulede yaşıyormuş. Luslec de kule fethedilirken 80. katta doğmuş. Quadradoyla ilgili bilgi yok.
Güç geçme olayı da Yeon ailesinde seçilmiş çocuklara Hana Yeon gücünden veriliyor bu yüzden çok güçlü olabiliyorlar. Yihwa güçlerini kontrol edebilirse Ran'ı bile geçebilirmiş.
Burada mesele 10 aile liderlerinin sahip oldukları gücün gardiyan kaynaklı olması yani onlara gücü veren gardiyanlar olduğu için aileye katılanlara da verebiliyorlar gibi bir şey düşünüyorum.
Mesela Yu Hansung gibi idareci olmak için gardiyanla sözleşme yapıyorsun ve o katta gardiyan sana diğerlerinin üzerinde kontrol özelliği veriyor hatta o katta daha güçlü oluyorsun. Bi aileye katılmak da buna benziyor bence.

Turşu

Enryu sadece Arlen'e kötülk yaptı diye Zahard'ı sevmemesi saçma geldi bana belkide kuleye gelmeden önce Zahard tanrıya hizmet ediyordur sonra yolundan sapmış olabilir mi ?

Baam Zahard'ın oğlu çıktı demek.

Aslında bana az geldi daha yüksek tutmuştum çıtayı. :D

Yine de zamanla kendini geliştirip 1 numara gibi axis olursa seri bambaşka bir hal alır.

Orada bile tepeye çıkarsa siz o zaman görün.

Bu Yuri son çıkan Zahard kraliçesinden güçlü mü ?
Sanmıyorum.

Zahard'ın oğlu çıkmadı Emre. Nerden çıkardın onu? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık