Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Çeviri için teşekkürler. Bu Koon'un eğitim aldığı yüksek seviyeci kimdi metinde bahsedilen? Aklımdan çıkmış hatırlayan bir çıtlatırsa müteşekkir olurum.
Yuri Zahard'ın rehberi olan kısa boylu elemandan.

Bu kat bence atölye savaşı gibi uzun sürecek ve Baam burada da fiziksel olarak güçlenecek. Baam'ın şimdiye kadar fiziksel olarak savaşmasını gerektirecek pek durum olmadı. Bu kattaki Shinsoo azlığı Baam'ın diğer dövüş türlerine itecektir,

Bence Baam'ın durumu özel olur. hiç shinsoo kullanamazken bile dikenin aktivasyonu büyük bir fiziksel güç sağlıyordu ve şimdi de öğrendiği yeni shinsoo kontrolüyle problem yaşamaz bence.
SIU şu kontratlara da açıklık getirse keşke, 10 aile üyeleri konratları doğuştan alıyor dedi ama kastettiği şey tam olarak ne?
Gardiyan öldüğünde ortamdaki shinsoo azalmış muhtemelen katlardaki shinsoo miktarını gardiyanlar belirliyor diyebiliriz.
Baam kuralsız olduğundan shinsoo miktarını arttırır mı bilmem öğrendiği yetenek bütün shinsooyu kendine topluyordu vs. öyle birşeydi belki bunun sayesinde zorluk çekmez.
Ama katın shinsoo seviyesini arttırır mı dersen pek sanmam bu tip bir şey için Enryu seviyesinde filan olmak lazım diye düşünüyorum.Belki de gardiyanlarda başka birine misal kulenin sahibiyle yaptığı kontrat sayesinde bunu yapabiliyorda olabilir.
Çünkü Ashul Edwer denilen adam Shinsoo'nun kule tarafından oluşturuluyor diyordu. Ama o kadar derine ineceğine sanmam.

Evandı tabi, başta fener muhabbeti geçmişti ve bir sahne gösterildi
Eyvallah. Teşekkür ederim. Bir şeyler kapmıştır muhtemelen Evan'dan.
Yuri Zahard'ın rehberi olan kısa boylu elemandan.

Bu kat bence atölye savaşı gibi uzun sürecek ve Baam burada da fiziksel olarak güçlenecek. Baam'ın şimdiye kadar fiziksel olarak savaşmasını gerektirecek pek durum olmadı. Bu kattaki Shinsoo azlığı Baam'ın diğer dövüş türlerine itecektir,
Teşekkür ederim hatırlattığın için. Bu kat bizim asıl ekip diyebileceğimiz Koon-Baam-Rak(Belki görebiliriz sürpriz olarak) ve eski takımdan ve bu aralar bizle gezen Androssi için epey katkılı olacaktır. Baam konusunda ise Shinsoo azlığını bu bölüm öğrendiği kuralsız Shinsoo tekniği ile etkisini azaltacak gibi geliyor benim için. Tabii bunun yanında fiziksel olarak da güçlenmesi gerekiyor. Bunun dışında kopyalama yeteneğinin bu katta tekrar faydası dokunacağını hissediyorum Baam için. Diğerlerine gelirsek Koon 10 aileden üstüne aldığı son eğitim var. Bunun dışında babasından çaldığı ekipmanlardan birisi gösterilebilir belki de bu kat için. Androssi'yi de Yuri eğitiyor malum. Bu kat sonucunda harflerle nitelendirilen E-D-C-B seviye kurallı statülerine rank atlatabilirler.

2.sezon blog yazılarını foruma koymak için yazıyordum şimdi bunu hatırladım.

"Biraz daha açıklarsak Mule ailesinin(Love'ın ailesi) kontrato"Demir Adam".Bu kontrat sayesinde vücutlarını en üst sınırlarıyla kullanabiliyorlar.
Basitçe bu dayanıklılık sağlayan bir kontrat.
Gardiyanla kontrat yapabilmek için bir ailenin içinden seviyeci olup,özel bir test alman gerekiyor."

2.sezon blog yazılarını foruma koymak için yazıyordum şimdi bunu hatırladım.

"Biraz daha açıklarsak Mule ailesinin(Love'ın ailesi) kontrato"Demir Adam".Bu kontrat sayesinde vücutlarını en üst sınırlarıyla kullanabiliyorlar.
Basitçe bu dayanıklılık sağlayan bir kontrat.
Gardiyanla kontrat yapabilmek için bir ailenin içinden seviyeci olup,özel bir test alman gerekiyor."
Yuri'yi bilmem de Evan'a geçmiş olsun bence. Yuri doğuştan fiziksel olarak güçlü artı Zahard prensesi.
Evan ise item ve kontrat toplamış bir tipe benziyor.
Bir de kesin olmasına rağmen Androssi'nin boynuzlarıyla ilgili bir anket vardı, son bölümde çok açık.

Rank seviyesi benim bildiğim katlar arası birşeydi. Senin gücünü yansıtmıyor, bulunduğun katı yansıtıyordu. Eğer o katın üstüne çıkarsan bir üst seviye için sınava giriyordun. Atölce aavaşının olduğu kata katar E seviyeydi. O katı geçince D seviye kurallı olmak için teste girmişlerdi bizimkiler diye hatırlıyorum.

Bu katta eğer Baam Shinsoo kullanırsa Baam için herşey çok kolay olur çünkü diğerleri belli ki kullanamayacak. Ben bu katta Dalga Tutucu yeteneğinden ziyade zıpkıncı yeteneğini kullanacağını düşünüyorum. Trene yetişmek için üst üste teste girdikleri zamanlarda kullanmıştı yanlış hatırlamıyorsam zıpkıncı yeteneğini.

Bu katta asıl Baam'ın geçmişinden çok bahsedildi. Ben asıl onu bekliyorum. Hatta Koon Rachel ile iddiaya girdiğinde Rachel kendisinin de bilmediğini, ölüm katına öğrenmek için gittiği gibi bir şeyler söylemişti. Umarım bu katta Baam ile ilgili bilgiler alabiliriz. Aylarca 43. kat dendi durdu, eğer bu katın tek amacı Rachel'ın dikenin aslını ele geçirmesi felan çıkarsa heralde kafayı yerim.

Birde birşey sorucam. Bu Hoaqin 306. Bölümde "böyle giderse benden şüphelenmeye başlayacaklar" gibi bir kelime kullanıyor. Bunu sebebi ne olabilir? Neyden şüphelenecek Rachel'lar. Ne saklıyor bu Hoaqin Rachel'lardan?

Baam komplike bir karakter olacak, fiziksel olarak da gelişecek. Çok gerekmese de her yönden ortalama bir çocuk olmasında fayda var.

Ayrıca 43. katta serinin rengi değişecek, çok basit bir açıklama gelmez.

Baam komplike bir karakter olacak, fiziksel olarak da gelişecek. Çok gerekmese de her yönden ortalama bir çocuk olmasında fayda var.

Ayrıca 43. katta serinin rengi değişecek, çok basit bir açıklama gelmez.
Bence de 43.kat dönüm noktası olacak.

Ayrıca Baam fiziksel olarak dövüş tekniklerinde de gayet iyiydi. Gördüğü teknikleri direk uygulayabiliyor. Fiziksel olarak sadece güçlenmesi yeterli olacak. İşin teknik kısmı onun için sorun değil.

Bence de 43.kat dönüm noktası olacak.

Ayrıca Baam fiziksel olarak dövüş tekniklerinde de gayet iyiydi. Gördüğü teknikleri direk uygulayabiliyor. Fiziksel olarak sadece güçlenmesi yeterli olacak. İşin teknik kısmı onun için sorun değil.
Yok hacı fiziksel olarak çok zayıf kalıyor. Anak vs Ran gibi bir kapışma yapamaz. Tekme tokat dalamaz, çocuğu shinsoo koruyor. Gerek duymuyor ve zaten dalga tutucu rolünde ama belli seviye gelişse yeter.

Yok hacı fiziksel olarak çok zayıf kalıyor. Anak vs Ran gibi bir kapışma yapamaz. Tekme tokat dalamaz, çocuğu shinsoo koruyor. Gerek duymuyor ve zaten dalga tutucu rolünde ama belli seviye gelişse yeter.
Baam Ha Jinsung stili shinsoo güçlendirmesi kullanıyor ki Kaiser dövüşünde oltacı pozisyonunda da iş yapabileceğini gösterdi bence.
Zaten SIU Laure klasik dalga tutucu örneğiyken Baam'ın oltacı karşımı olduğunu söylemişti.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık