Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Aslında FUG baamı devamlı gözetiyor. Özellikle de yaşlılar denilen tayfa.
İlk önce Yu Han-Sung tarafından gözetiliyordu. Rachel'ı zaten Baam'ı oraya düşürmeye itenler de bunlardı. Yani orada bir hayati tehlike olmadı.
Daha sonra belli bir yere kadar Ha Jinsung'un kontrolünde gitti zaten.
Atölye de zaten kontrol tamamen Gustang deydi. Yani orada Baam'a birşey olmasına müsade etmezdi ayrıca burada Baam'a dikeni de vermiş oldular.
Baam'ı Rice Pot'a soktular bunuda hedefliyorlardı gibi görünüyor. Ama orada hesaplayamadıkları şey Baam'ın dekenin gücünü reddetmesi oldu bence. En son da zaten Cehennem katına ulaştırdılar Baam'ı.

Bu aileler arası olaylar en başta zaten tırmanmaya devam edelim mi yoksa duralım mı diye başlamış gibi. Yani zaten Zahard'a o zamandan beri muhalif kanat var ama Zahard bunları bir şekilde ezim Arlen tarafını yalnızlaştırp yok etti. Ben 10 aile içerisinden Gustang'in Baam'a sahte bir destek verip aslında alttan alttan kendi işini yürütmeye çalışacağını düşünüyorum. Zaten Atölye savaşında da şansa gözetci olarak atandığını düşünmüyorum. FUG ile bir bağlantısı olabilir. Her şeyin altından bu çıkıyor. Prenses projesi bundan çıkıyor, Enne Zahard bunun kızı, Cep olayı bunun işi gibi. Belki Euresia, Ha ve Yeon ailelerini de bu tarafta bekliyorum.

Bence FUG da şuan 2 grup var. Birisi gelenekciler diğeri Yenilikçiler (yeniler). Bu kötü imaj meselesi tamamen bu yenilikçilerin işidir. Karaka, White belki Baylord ekibi. Gelenekciler ise daha derinde duruyorar. Bu yaşlılar falan var bunlar bu gelenekçi kanadı kontrol ediyorlardır. Zaten Baam'ı koruyanlar bunlar herhalde. Baam'da bu gelenekçileri harekete geçirip FUG'ı şımarık kötülükten çıkarıp eski ideolojisine kavuşturabilir.

Rachel bence Baam ile Arlen ilişkisini bilmiyor herhalde. Arlen Baam'da ne buluyor falan dedi en son.
nasıl yani öylece Rachelin oradan baamı itip hayatta kalacağını mı hesapladılar. yahu dikene kurban gitmemesinin nedeni bire bir kapışmayı kazanması. Kaybedip atölye müdahale etse veyahut kazandığı halde müdahaleye hazır bir kare görsek tamam ama lütfen kimse daha bi kaç bölüm önce şu yazdıklarını yazar mıydı. Yani Baamın fugla bağlantının bu kadar derin olduğunu bildiğimiz için her şey plandı diyebiliyoruz bence. Veya ben bir şeyleri kaçırdım hissedemedim o koruyucu kuvveti.
Birde Karaka az daha öldürecekti Baamı onu da mı hesapladılar. :D

belki Luslec Baamı sınıyor. efendisi intihar etmiş biri, ondan dolayı oğluna mutlak bir güven beslemeyebilir veya oda yozlaştı. Fug o kadar da temiz bir örgüt değil demicem, Hoaqin yaptıkları ortada ama adamı hala avcı adayı olarak görebiliyorlar.
daha öncede bahsettim Fug Luslecin boyunu aşan bir örgüt haline gelmiş olabilir yıllar içinde.

nasıl yani öylece Rachelin oradan baamı itip hayatta kalacağını mı hesapladılar. yahu dikene kurban gitmemesinin nedeni bire bir kapışmayı kazanması. Kaybedip atölye müdahale etse veyahut kazandığı halde müdahaleye hazır bir kare görsek tamam ama lütfen kimse daha bi kaç bölüm önce şu yazdıklarını yazar mıydı. Yani Baamın fugla bağlantının bu kadar derin olduğunu bildiğimiz için her şey plandı diyebiliyoruz bence. Veya ben bir şeyleri kaçırdım hissedemedim o koruyucu kuvveti.
Birde Karaka az daha öldürecekti Baamı onu da mı hesapladılar. :D

belki Luslec Baamı sınıyor. efendisi intihar etmiş biri, ondan dolayı oğluna mutlak bir güven beslemeyebilir veya oda yozlaştı. Fug o kadar da temiz bir örgüt değil demicem, Hoaqin yaptıkları ortada ama adamı hala avcı adayı olarak görebiliyorlar.
daha öncede bahsettim Fug Luslecin boyunu aşan bir örgüt haline gelmiş olabilir yıllar içinde.
Baam zaten kendi kurtulmadı FUG kurtardı diye biliyorum.
Atölye savaşı zaten tamamen Gustang'in kontrolü altındaydı bunu kendisi söylüyor zaten. Belki bir yerde hazır bekleyen bir gücü vardı.
Tabiki bu son bilgileri bilmesem bu kadar kesin söyleyemem bunları ama öğrendik işte :D
Karaka'yı yaşlılar Jinsung aracılığıyla sert şekilde uyarıyor zaten Baam'a dokunma diye. Zaten Karaka Baam'a öldürmek amacıyla saldırmadı diye hatırlıyorum. Az önce baktım aynen ilkinde trene binmesini engellemek istedi ikincisinde ise onu kendisiyle birlikte ölüm katına götürmek için hamle yapmış. Karaka'da aptal değil herhalde örgütün uluları tarafından bu kadar uyarı aldıktan sonra direk olarak kendisi öldürmeye kalkmaz herhalde :D

Sınama konusunda Baam zaten rahat rahat ilerlemiyor. Neredeyse tamamlanmış bir White ile karşılaştı adam. O konuda Luslec'in parmağı olabilir. Öbür konuda ise FUG'ın eski nesli ile yeni nesli arasında ki ilişkiler nasıl ilerliyor bilmiyorum.

Baam zaten kendi kurtulmadı FUG kurtardı diye biliyorum.
Atölye savaşı zaten tamamen Gustang'in kontrolü altındaydı bunu kendisi söylüyor zaten. Belki bir yerde hazır bekleyen bir gücü vardı.
Tabiki bu son bilgileri bilmesem bu kadar kesin söyleyemem bunları ama öğrendik işte :D
Karaka'yı yaşlılar Jinsung aracılığıyla sert şekilde uyarıyor zaten Baam'a dokunma diye. Zaten Karaka Baam'a öldürmek amacıyla saldırmadı diye hatırlıyorum. Az önce baktım aynen ilkinde trene binmesini engellemek istedi ikincisinde ise onu kendisiyle birlikte ölüm katına götürmek için hamle yapmış. Karaka'da aptal değil herhalde örgütün uluları tarafından bu kadar uyarı aldıktan sonra direk olarak kendisi öldürmeye kalkmaz herhalde :D

Sınama konusunda Baam zaten rahat rahat ilerlemiyor. Neredeyse tamamlanmış bir White ile karşılaştı adam. O konuda Luslec'in parmağı olabilir. Öbür konuda ise FUG'ın eski nesli ile yeni nesli arasında ki ilişkiler nasıl ilerliyor bilmiyorum.
harbi sadece trene binmesini engellemek istiyormuş hala diken filan diyor ama kulağını çekme ihtimalleri var cidden.
evole bro.

Ahahah Gallstone safra taşı demekmiş bi de tıpçı olucam yeni fark ettim. :D
Androssi o yüzden şaşırdı heralde, zaten daha önce geçtikleri yerler de damarlara ve organları andırıyordu.
Bu Karaka'nın geldiği gizli yol da gardiyanın anüsü falandır :D
İpucundaki 3 şelalenin birleştiği yer de vücuttaki pek çok damarın toplandığı kalptir şimdi hem de dikenin gardiyanın kalbine saplanmış olması da gayet mantıklı olur.

Bazı arkadaşkar white hala avcı yada adayı demişdr fug tarafından ünvanı geri alındı white in white diriltip teniden kullanma tarafında olanlar karaka kanadı.

karaka kanadı ne yahu. Onlar kim? sanan el oğlu, Onlar Fugun ta kendisi.
Karaka'nın Hoaqinle hala işi varsa bu fugun işi vardır demektir. Niye Hoaqinle ilgilendikleri de ortada. hala ondan avcı adayı çıkartmak istiyorlar

birde alıntı yap be gurban onu diyen benim, bazı arkadaşlar kim :/

Karaka Yukarıda tabir edilen yeni nesili temsil eden kısımda kardeşim. Zamanında fugun attığı biri white örgütten unutmayın bunu...

karaka kanadı ne yahu. Onlar kim? sanan el oğlu, Onlar Fugun ta kendisi.
Karaka'nın Hoaqinle hala işi varsa bu fugun işi vardır demektir. Niye Hoaqinle ilgilendikleri de ortada. hala ondan avcı adayı çıkartmak istiyorlar

birde alıntı yap be gurban onu diyen benim, bazı arkadaşlar kim :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık