Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Yıllardır blog yazılarında hastalıktan şikayetçiydi kronik bir sıkıntısı mı var acaba yoksa bünye zayıflığı ve ağır çalışma temposu mu?

Yıllardır blog yazılarında hastalıktan şikayetçiydi kronik bir sıkıntısı mı var acaba yoksa bünye zayıflığı ve ağır çalışma temposu mu?
Boynunda ağrı varmış. Sürekli dik durup çizim yaptığı için olmuş sanırım. Umarım ciddi birşey değildir. Kaç yıldır sezon araları hariç ara vermeden çalışıyor.

Bir düşüncem var. Sizinde fikirlerinizi merak ediyorum.

Bizim sıpanın adı 25.baam.

Bu kuleye girdiğinde headon bunu bekliyordu.
Kuleye girince arkadaş edindi ama fug bu arkadaşlara fazlasıyla sadık olacağını ve urek gibi kimseyi dinlemeden kendi başına hareket edemeyeceğini biliyordu.

Kısacası bizim oğlan daha önce kuleye girip defalarca başarısız olduysa ve fug onun açıklarını bu sayede biliyorsa ama son sefer rachel in girmesi bir değişken oluşturmuş olsa çok mu uçuk olur.
.

Kuleye girince arkadaş edindi ama fug bu arkadaşlara fazlasıyla sadık olacağını ve urek gibi kimseyi dinlemeden kendi başına hareket edemeyeceğini biliyordu.

Kısacası bizim oğlan daha önce kuleye girip defalarca başarısız olduysa ve fug onun açıklarını bu sayede biliyorsa ama son sefer rachel in girmesi bir değişken oluşturmuş olsa çok mu uçuk olur.
.
Çok güzel fikir. Çok beğendim.

.
Urek önemsemiyor demişsin ama bence önemseyip dinliyor. Bebek zunishayı mevzusu, joe mevzusu falan kanıtı yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık