Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Rachel reiz.Keşke normal hali de böyle olsaydı az sevilir yanı olurdu.Nedense çilli insanları pek sevmiyorum.Ace i de sevmezdim :D Kızı nereden tutsan elinde kalıyor.

Rawdan spoiler içerir
Baamda aynı anka marco gibi olmuş, o kadar güç kazanmış yenecek gibi karşısındaki çocuğu.

phantaminumun oğlu baam çıkar yada phantaminum baamdır.
----

100 bölüm falan okuyup bırakmıştım,ruhsuz gibi gelmişti fakat çizeri kendini geliştirmiş baya :)

Haftaya Koon elektrik elementini de öğrendiğini söyler ve kalbine elektro şok uygular.

Zahard vs Baam dövüşüde ha bitecek ha bitecek diyorum ikiside sürekli yeni güçler ile ortaya çıkıyor. Haftaya muhtemelen Baam biraz şov yaptıktan sonra Zahard'ta üç göz ile alakalı bir güç çıkarır.

Taa Atölye savaşı arcında eğer Baam Dikeni kullanmakta ustalaşırsa dikenin omzundaki bir silah olmaktan çıkıp vücuduyla bir olacağı söylenmişti. Ama son panelde özümseme tamamlanmamış da sanki sırtında diken saplı dövüşecek bir süreliğine gibi gözüküyor.
Zahard'ın silahı merak ettim Baam sonunda yaklaşmaya karar verdiğinde sinek gibi uçurdu çocuğu. FUG'ın yıkım tekniği temas gerektirmeseydi keşke.
Ayrıca kanatlar da Hoaqin'den aldığı ruhların gücünden geliyor sanırım. Şu an ne var ne yoksa hepsini kullandı ve yine de yeterli gelmedi. Dikenin gücüyle nasıl dövüşecek merak ediyorum, Enryu gibi shinsoo mızrakları falan mı atacak yoksa kendi teknikleri kırmızı shinsooyla güçlenecek mi?

Rachel ırıspısına gelirsek... Ta 10 bölüm önce Koon, Kiseia tarafından yaralandığında onu iyileştirmişti ama aslında o sırada Big breeder gücüyle kalbine bomba yerleştirmiş. Ama Koon kendi doğası gereği Icarus'tan hep süphelenmişti ve Hansung da Big Breeder küresini görmüştü Rachel'ın bileğinde.Koon'un hazırlıksız olduğunu sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık