Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tower of God (Anime)

Gençler acil yardım edin bu animenin çevirileri çok farklılık gösteriyormuş kimisi farklı kimisi farklı çeviyormuş en doğru çeviren yer neresi biliyosanız mangasını okuyanlar bir aydınlatsın lütfen
Kurallı kuralsız seviyeci gibi terimleri kullanmıyorsa subay falan kullanıyorsa yanlıştır. Regular-Kurallı
İrregular-Kuralsız Ranker- Seviyeci
Anlamadığım bunların dışında herşeyi kullandılar. Hiçbiri mangayı okumamış demek.
Adamlar kurallıya müdavim diyor çevirenlerden kimse mi girip okumuyor şu manwhayı anlamıyorum yalnızca anime izleyenlere nasıl geliyor bilmiyorum ama bana göre çok absürd arkadaş :mad:
:of::of::of:müdavim mi?google translate iş başında herhalde?
Veteransubs çeviriyor 2 bölümdür. Acele etmezseniz yarın verirler herhalde 3. bölümü. Çevirileri de iyiydi ilk 2 bölümde. Planetdp'ye de altyazı yükleniyor galiba, yani nyaa'dan sağlam bir torrent indirin(Judas'ın x265 torrentlerinden indiriyorum ben mesela, boku no hero academiayı da öyle indirmiştim bu sezon) sonra altyazı çıkınca izleyin.
Webtoon'unu çeviren grubun, anime çevirisinide ekledim.

Varsayılan'dan bir göz atın.
https://www.turkanime.net/video/kam...Dvi1RF_mOrk4U1bX1v0vpJ7LiCG22xqy7jIm2cwx6yYeA

Ulan Zoro kaybolmanın da bir sınırı olur. :S
Bu konuda OP spoiler paylaşmak yasak. Zoro'nun seri sonu hali bu. Laneti vücuduna yayarak gözünü açmış.

Anime değil de flip book gibi olmuş. xd

Webtoon'u okumaktan iyi ama ya. Müzik ve seslerde güzel. Keşke sezonluk olmasa beni baya sardı.

Gençler acil yardım edin bu animenin çevirileri çok farklılık gösteriyormuş kimisi farklı kimisi farklı çeviyormuş en doğru çeviren yer neresi biliyosanız mangasını okuyanlar bir aydınlatsın lütfen
Kurallı kuralsız seviyeci gibi terimleri kullanmıyorsa subay falan kullanıyorsa yanlıştır. Regular-Kurallı
İrregular-Kuralsız Ranker- Seviyeci
Anlamadığım bunların dışında herşeyi kullandılar. Hiçbiri mangayı okumamış demek.
Diğerleri nasıl çeviriyor bilmiyorum da Türkanime de hep doğrusu denk geldi bana. Bugün de oradan izledim Akatsuki çevirisiydi galiba.

-

Beklediğim gibi Rachel başka alandaki seviyeciler tarafından test edilmiş. Lero Ro'da verdiği sözü tutup soruşturup bulmuş Rachel'i. Bam'a kıyak yapıp özel testte buluşturdular.

Rachel'i test eden eleman aralarında Kuralsız ya da Prenses yoktu dedi. Bu durumda Rachel Kurallı gibi yaşamamasına rağmen Kurallı olarak teste katılmış oluyor. Zamanında kurallıyken şutlanmış sonra affedilmiş olabilir belki. Yine de anime konuşmaları kısalttığı için daha sonra mangasından bakacağım bu bölüme.

Bu bölüm Rachel'e güvenmediğime şükrettim. Hayın kadın görmezden geliyor. Çocuk seni hem anası hem yari belliyor la ayıptır. Yazıklar olsun çilli gız.

Anime ara verince mangaya devam ederim herhalde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık