Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tottoland'da Neler Olacak?

Neler olur?

• Kullanılan toplam oy
    54
Eğer Karasakal Bm'nin mekanına giderse, Katakuri özellikle kurgudan dolayı çok pis harcanır gibime geliyor. Sadece yenilmekle kalmaz perişan olur. Luffy'nin ölüp ölüp dirildiği rakibi Karasakal bakın ne hale getirdi mesajını verir geçer Oda. Dövüşü de çizmez tabi. :s

Malum Teach denilen çakalın Big Mom'ın Wano'ya gittiğinden haberi var. Hazır Tottoland boştayken Karasakal korsanları bu fırsatı kaçırmaz Poneglif için uğramaya giderler. Aynı zamanda Teach'in diğer gözünün Wanoda olduğunu biliyoruz. Sizce neler olur? Karasakal Korsanları gerçekten Tottoland'a gider mi yoksa sadece Wano'ya mı gelir. Ben Karasakalın hem Tottoland'a hem de Wano'ya aynı anda gideceğini düşünmüyorum o yüzden en mantıklı olanı grup grup gitmeleri. Ya da Karasakal Korsanlarının elinde zaten Poneglif var Tottoland'a gitmeye gerek duymayabilir mi?

Bazı Sorular:
1-Katakuri eğer yaşarsa gelecekte Hasır Şapkalarla ittifak yapabilir mi?
2-Bütün Karasakal Korsanları mı Tottoland'a gider yoksa belli bir grup mu gider?
3-Big Mom eğer Tottoland'ın yıkıldığını öğrenirse tepkisi ne olur?
4-Katakuri'nin yenilgisi Karasakalın elinden mi olur yoksa Shiryu mu? Ya da başka birisi mi yener?

Tottoland'da kalan Big Mom Korsanları:

*Charlotte Katakuri
*Charlotte Cracker
*Charlotte Snack
*Charlotte Brulee
*Charlotte Puding
*Charlotte Oven
*Tamago
*Pekoms
*Streusen

ve diğerleri.
1.Soru:Son savaşta geçici bir ittifak yapabilir.Eğer Karasakal Poneglyph için Totto Land'e saldırırsa Hasır Şapkaların Teach ile olan mücadelerinde yardımcı olabilir.
2.Soru:Bütün tayfanın gitmesi düşük bir ihtimal çünkü Teach Reverie'de Alabasta'da Denizciler ile alakalı bir olay olduğunda tayfasına harekete geçmelerini söylemişti.Burda Denizcilerin eline geçmesini istemediği sey Pluton olabilir bu yüzden tayfanın bir kısmı gidebilir.
3.Soru:Wano'da iki Yonko'nun düşeceğini düşünmüyorum.Totto Land yıkılırsa Big Mom Karasakal'a savaş ilan edebilir.
4.Soru:Karasakal elinden olması daha mantıklı olur çünkü Shiryu'nun Katakuri ile eşit şartlarda dövüşecek becerileri yok varsa da şuana kadar görmedik.

1.Soru:Son savaşta geçici bir ittifak yapabilir.Eğer Karasakal Poneglyph için Totto Land'e saldırırsa Hasır Şapkaların Teach ile olan mücadelerinde yardımcı olabilir.
2.Soru:Bütün tayfanın gitmesi düşük bir ihtimal çünkü Teach Reverie'de Alabasta'da Denizciler ile alakalı bir olay olduğunda tayfasına harekete geçmelerini söylemişti.Burda Denizcilerin eline geçmesini istemediği sey Pluton olabilir bu yüzden tayfanın bir kısmı gidebilir.
3.Soru:Wano'da iki Yonko'nun düşeceğini düşünmüyorum.Totto Land yıkılırsa Big Mom Karasakal'a savaş ilan edebilir.
4.Soru:Karasakal elinden olması daha mantıklı olur çünkü Shiryu'nun Katakuri ile eşit şartlarda dövüşecek becerileri yok varsa da şuana kadar görmedik.
Belki Shiryu ile birlikte birkaç komutan dalarsa daha mantıklı olur. Hem bu sayede Kata'yı ezdirmediği bir vs çizebilir belki sOda. Ama işte bakın bu Zoro'nun rakibi olacak çok güçlü bla bla derse ağır batırır.

Belki ben Shiryuyu gözümde büyütüyo olabilirim ama en güçlü sağ kol çıkçak gibi geliyor. Katanın Teache kalmadan Shiryu tarafından devrilmesi de bence olası...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık