Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tortuga Çeviri

Kiba no Tabishounin devam etmiyor, Priest devam etmiyor, Ubel Blatt geç çıkıyor keza onun mangaka ölecekmiş gibime geliyor.
Şaka maka siz çevirisini ne kadar güncel götürsenizde el attığınız bazı mangalar hiç bitmeyecek . Berserk , Vagabond mevzularına hiç girmiyorum.
Ulan kanser olduk be mangakalar.

Kiba no Tabishounin devam etmiyor, Priest devam etmiyor, Ubel Blatt geç çıkıyor keza onun mangaka ölecekmiş gibime geliyor.
Şaka maka siz çevirisini ne kadar güncel götürsenizde el attığınız bazı mangalar hiç bitmeyecek . Berserk , Vagabond mevzularına hiç girmiyorum.
Ulan kanser olduk be mangakalar.
Berserk hadi yine biraz iyi yılda birkaç bölümde olsa veriyor. Bir ara hiç bölüm gelmiyordu. En azından böyle devam etsin. Vagabond'a hiç laf yok. Inoue denen tembel herif seriyi bırakmış olsa gerek. Kiba'nın yeni bölümü çıktı ama İngilizce çevrilmedi. Gerçi çıka çıka 1 bölüm çıktı. Mangaka yine çok tembel. Priest zaten böyle olacağı belliydi. Öylesine potansiyeli olan bir seri keşke devam edip bitseydi diyorum.. Ubel arada bir bölüm çıkıyor işte. Zaten son arclardayız birkaç yıla biter. Bu adamlar nasıl para kazanıyor acaba merak ediyorum. Hiç çizmeden..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık