Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tortuga Çeviri

4. yılınız kutlu olsun. Şimdiye kadar çıkardığınız ve ileride de çıkaracağınız bölümler için elinize, gözünüze sağlık. Daha nice senelere.

3 yıllık takipçinizim, hiçbir kazanç sağlamadan yapılan bu işi sizin kadar ciddiye alan ve özenen bir grup yok. Elinize sağlık, nice yıllara.

Pek ciddi bi manga okuyucusu sayılmam ama sağlam bi grubun varlığını bilmek insanı rahatlatıyor yine de :) Hem arada okuyorum :D Nice yıllara..

Kingdom ile ilgili sitedeki cevabını gördüm de, başka bi grup çevirdiği zaman siz o seriyi ellemiyor musunuz @NiTian ErXing ? Kingdom kesinlikle okumam gerek dediğim bi seri, Türkçe okumak isterdim.

Pek ciddi bi manga okuyucusu sayılmam ama sağlam bi grubun varlığını bilmek insanı rahatlatıyor yine de :) Hem arada okuyorum :D Nice yıllara..

Kingdom ile ilgili sitedeki cevabını gördüm de, başka bi grup çevirdiği zaman siz o seriyi ellemiyor musunuz @NiTian ErXing ? Kingdom kesinlikle okumam gerek dediğim bi seri, Türkçe okumak isterdim.
Teşekkürler öncelikle. Başkasının yaptığı serileri almamaya özen gösteriyoruz. Ha almak istesek alırdık başlardık ama serinin içine edildiğini görünce heves kalmadı öyle gitsin dedik.

Nice senelere. Elleriniz dert görmesin uzun seneler boyunca. :sapkali:
Amin ne diyelim :D

Nice senelere, her şey için teşekkürler.

Ve 2 cilt ölüm bizi ayırana dek verildiğini görünce, ben;

Böyle tepki verecelsen her hafta 2 cilt verelim :D

4. yılınız kutlu olsun. Şimdiye kadar çıkardığınız ve ileride de çıkaracağınız bölümler için elinize, gözünüze sağlık. Daha nice senelere.
Teşekkürler nice seneler buradayız daha çünkü hiç yoktan one piece devam ediyor.

Böyle hissettiryorsak çok güzel bişey teşekkürler :D

4. Yılınız kutlu olsun. Nice 14 yıllara :)
Nice 14 yıllara :D

4. yılınız kutlu olsun. Nice senelere :D
Teşekkürler nice senelere :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık