Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Toriko su aralar efsane arkadas. Son 3 sayiyi defalarca okudum. Bu sayida beyaz gozukuyor. Bolum ciksada okusak. Bambia reyize ne olmus oyle. :/

Acacia ve neo ayrılmış la.Ama ne ara yendi god ? Sanırım toriko nun kanından beyazın tadını aldı.Sanki onun boynunu delmiş gibi.Neo da farkına vardı beyazın.Bir şekil toriko ya god falan yedirip beyaz uyanacak gibi.

Şu beyazın avatarı yapılabilir mi? :D Elini koparmış. Acacia'da bir panik vardı. Görünce korktu mu ne ettiyse.:S

Beyaza bakmaktan Bambina'yı yeni farkettim. Öldü mü şimdi? :S Bildiğin ikiye yarılmış gibi duruyor.:S

Son düzenleme:
Ne oldu lan şimdi? :D

Aca Nasıl korktu öyle çığlık attı lan herif çığlık :hhh: elini kaybetmek pahasına saldırdı. Beyaz şeytan Nasıl bir şey çıkacak ki böyle anlamadım.

Bir de arkadaş god dan aldığı tek ısırık yetti mi yani? Pişirme süreci falan? Yok mu? Bu mudur?

Ayrıca neo bu yeme işinim iyice cılkını çıkarttı. Yeter lan yeter. Son sayfada heracles de gitti. Tek sayıda iki kralı harcadı.

Aca'yı da ye bari Neo. Dünyada onun kadar yıllanmış başka malzeme bulamazsın benden söylemesi.
Bknz. Besle kargayı oysun gözünü. :D

Bu Neo bildiğin Aztek Tanrılarına felan benzemiş o ne lan öyle Ben bile korktum :D
3. Şetan Akaciadan kol aldı o vaziyette demek uyansa var ya :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık