Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Top 5 Shounen Listeniz

Bizim shounenliğimiz mi kalmış yahu. Geçti bizden. Ondan favori listemi koyacam buraya
-Bakuman
-Ergo proxy
-HxH
-Fate Zero (bütün nasuverse oyunları olur)
-Binbougami ga
-claymore (mangası daha iyi ama buraya koymak istedim.)
-mob 100
-steins gate
-assasin's classroom

manga olarak
-bakuman (şimdiye kadar izlediklerim arasında tereddütsüz birinciliğe koyduğum için hem anime hem manga olarak koyuyorum.)
-veritas
-toriko
-berserk
-Gon
-Grand Blue
-tensei shitara slime datta ken
-Dr. stone
-yotsuba to
-tomo-chan wa onnanoko
-one piece

Top 5 Shounen yazmışımdır. Çok değişiklik olduğunu sanmıyorum ama son hali şöyle:

1) Toriko
2) Hagane no Renkinjutsushi
3) JoJo no Kimyou na Bouken/Gintama
4) HunterxHunter
5) Dr.Stone

1-FMAB, benim için yeri hep ayrıdır.
2-SnK
3-OP
4-JJBA
5-Dr. Stone
Top 5 Shounen yazmışımdır. Çok değişiklik olduğunu sanmıyorum ama son hali şöyle:

1) Toriko
2) Hagane no Renkinjutsushi
3) JoJo no Kimyou na Bouken/Gintama
4) HunterxHunter
5) Dr.Stone
Bu dr stone iyi mi bu kadar, anime tanıtım videosunu izlediğimde beğenmedim. Kerameti hakkında bilgi verebilecek var mı acebe:D;)

Bu dr stone iyi mi bu kadar, anime tanıtım videosunu izlediğimde beğenmedim. Kerameti hakkında bilgi verebilecek var mı acebe:D;)
Farklı bir konusu var. Belli yerleri istediğim gibi gitse benim de listeme girerdi. Da güzel seri. Kimyasal formüller, medeniyet kurma uğraşı falan. Değişik konusu

Ben de burada milletin listelerde görünce Dr.Stone'u izlemeye aldım. Bu sezon çıkacakmış zaten animesi iyi denk geldi :) Bakalım güzel bir şey çıkacak mı. Mangasının MAL puanı çok da yüksek değilmiş(8), herhalde herkese o kadar hitap etmiyor.

Ben de burada milletin listelerde görünce Dr.Stone'u izlemeye aldım. Bu sezon çıkacakmış zaten animesi iyi denk geldi :) Bakalım güzel bir şey çıkacak mı. Mangasının MAL puanı çok da yüksek değilmiş(8), herhalde herkese o kadar hitap etmiyor.
Daha animesi çıkmadığı için pek popüler değil, zamanla artar puanı.

Bir patlamayla insanlık taşa dönüşüyor ve doğaya bir nevi reset atılıyor. Kahramanımızın taşı doğal yollarla çözülüyor ve kendisi insanlığın taşlaşmaya kadar biriktirdiği bilimsel bilgiye sahip dahi bir eleman. Bilimsel bilgisiyle taşlaşmayı çözmeye ve medeniyeti tekrar oluşturmaya çalışıyor.

Gintama
Fulmetal Alchemist
Fullmetal Alchemist Brotherhood (İkisini de ayrı ayrı sevdim.)
HunterxHunter
Shingeki no Kyojin
Tower of God
Steins Gate

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık