Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Top 5 Shounen Listeniz

Slam Dunk(Basketbol'dan nefret edeni bile sevdirir :))
One piece( Başladığımda liseyi yeni bitirmiştim galiba şuan mühendisim iki tane çocuğum var seriyle birlikte ömrümüz de tükeniyor :D Efsane konu derinliği,karakter çeşitliliği,tutarlı senaryo.....Mangasının hastasıyız yıllardır bizimle birlikte büyüdü şimdi de yaşlanıyor :D Animesini kısım kısım sadece vs'leri izliyorum en son animede marinefortu izlemiştim siz hesap edin kaç yıldır izlemediğimi animesini dirensem de gücüm yetmiyor.)
History's Strongest Disciple Kenichi(çok eğlenceli)
Bleach(daha iyi olabilirdi malzeme çok iyi ama sapıttı:()
Naruto(mangası tabiki ilk sıralarda olabilirdi benim ilk göz ağrımdı ama animesi filler nedir fillerlarla bir seriden takipçiler nasıl soğutuluru öğretti animesinin
formülü=%20 ana konu + %80 saçma sapan kimsenin merak etmediği çoğu zaman izlemediğimiz aylarca ana konuyu beklediğimiz fillerlar.Animesindeki bu durum mangayada bir antipati oluşturdu ve son zamanlarında sadece finalini görebilmek için yılların hatırına okumuştum...)
animedeki fillerin içinde bile filler vardı diye hatırlıyorum. inceptiona dönmüştü bir ara anime

fma
kenichi
slam dunk
one piece
hunterxhunter

bonus; haikyuu

not;toriko izlemem
not2; naruto ve sao ölsem de girmez bu listeye

Labsente

Fma
gto
Slam dunk
HunterxHunter
Rurouni Kenshin.

One Piece Formunda en iyi 5 listesine One Piece koymayan ilk kişiyimdir herhalde.

1. Hunter x Hunter (Anime)
  2. One Piece (Manga)
  3. Edit: Attack on Titan (Anime)
  4. FMAB (Anime) :p
  5. Naruto
  6. Claymore (Manga)

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık