Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tommy Vercetti vs. Carl Johnson

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    81
CJ daha duygusal birisiydi. Tommy Vercetti ise daha soğukkanlı, duygusuz bir robottu. Tommy alır.

(Konu vs konusu olduğu için Tommy alır dedim. Yoksa CJ adamdır)

Bunu bilmiyordum, ilk senaryoda hain değil miymiş yani?
Evet öyle. Bunun sebebi de Ryder'ı seslendiren elemanın ayrılması. Yeni bir seslendirici bulmak yerine Ryder'ı Smokela beraber ihanet etti diye kısaca aradan çıkarmışlar. Sonradan CJ'nin onu öldürdüğü görevdeki konuşmakarı da eski ses dosyaları birleştirerek yapılmış. Zaten o görevi hatırlıyorsan CJ Ryder'a neden ihanet ettin dediğinde Ryder "ben bir dahiyim" deyip diyordu. Bu aslında ordudan silah kaçırdığımız görevde söylenen bir söz.

Yani buradan şunu anlıyoruz eğer o seslendirici ayrılmasa Ryder muhtemelen tıpkı Ceaser Vialpando gibi serinin genelinde önemli bir role sahip olacaktı. Ya da belki de Ryder ayrıldığı için Ceaser Vialpando karakterini geliştirip boşluğunu onunla doldurdular. Ne olduğunu bilmiyorum.

Cj area 51'yi bastı, Tommy böyle bir şey yapmış mıydı?
Duygusal derken burada korkak anlamında söylemedim. Şöyle CJ ailesine, dostlarına daha bağlı birisi. Ama Tommy Vercetti işine gelmediğinde en yakınını bile bırakacak bir tip gibi durmakta. Bu da suç dünyasında zayıflıktır. Tabi iki oyunu da uzun yıllar önce oynadım onu da ekleyim.

Duygusal derken burada korkak anlamında söylemedim. Şöyle CJ ailesine, dostlarına daha bağlı birisi. Ama Tommy Vercetti işine gelmediğinde en yakınını bile bırakacak bir tip gibi durmakta. Bu da suç dünyasında zayıflıktır. Tabi iki oyunu da uzun yıllar önce oynadım onu da ekleyim.
O kısma bir şey demedim, Tommy'nin o tarz uçuk feati var mıydı oyunda. Onu hatırlamadığım için sordum. Feat wise Cj önde yoksa.

O kısma bir şey demedim, Tommy'nin o tarz uçuk feati var mıydı oyunda. Onu hatırlamadığım için sordum. Feat wise Cj önde yoksa.
Hmm o açıdan bakarsan evet tabiki CJ'in yaptıkları üstündür. Ama iki karakterin yüzleşmek zorunda oldukları şeyler farklı olduğu için olaylara genel yaklaşım tarzına göre bir şeyler dedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık