Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tokyo Ghoul

Genel karakteri kalıyor ama hem psikolojik hemde fiziksel olarak çektiği işkencelerden sonra ki görünce harbi içiniz acıyacak çocuk için saçının beyazlaması da işkencedeki stres ile artık başedememesinden dolayı düşünün, bunları aşmak için ghoul tarafını kabul edip psikopata bağlıyor. Dövüşlerde bazen kendini kaybettiği ve anne diye bağırıp,işkence sırasında ezberletilen cümleleri bağırıp çağırarak yoldan çıktığı oluyor. Alt benlik gibi birşey kurdu diyelim kısaca :D
Zaten saçının beyaz olduğu ve maskeyi taktığı yere gelmesi için sabırsızlanıyorum animenin :D Çocukta karizma 10 üzerinden 1'ken 7-8 felan oluyor. O işkence kısmını merak ettim. Ya Jason kaynaklı ya da çantalılar. Şu bizim psikopat çantalının eline düştüyse muhteşem sahneler görürüz :D

wholock

Yep öyle oldu, final bölümünü de izleyeyim de manga'ya baştan başlayacağım, birçok yeri atlamış diyorlar çünkü animesi.
Mangasını okuyorum ben anime resmen çorba yapmış olayları. Olayların sırasını hep değiştirmiş ilk başta kafam karıştı biraz valla. Tv de reyting alsın diye gurme ghoul olaylarını öne koymuş ama onlar Mado'nun ölümünden sonraki olaylar aslında. Hem olayların sırası karışık hem de atlanan yerler var iyice anlamak için mangayı okuman lazım.

Mangasını okuyorum ben anime resmen çorba yapmış olayları. Olayların sırasını hep değiştirmiş ilk başta kafam karıştı biraz valla. Tv de reyting alsın diye gurme ghoul olaylarını öne koymuş ama onlar Mado'nun ölümünden sonraki olaylar aslında. Hem olayların sırası karışık hem de atlanan yerler var iyice anlamak için mangayı okuman lazım.
Yep öyle yapacağım.

Sonunda beklediğim kısımlar gelmiş. Anime bittikten sonra doğru düzgün bir grup umarım baştan çevirmeye başlar. Adam akıllı takip edelim şu seriyi.

Rain

143 bölümün spoiler beklerken biteceğini okumak kötü geldi.Ara verseler anlarımda bunca boşluk varken nasıl bitirebilirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık