Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tokyo Ghoul

İlk izlediğim animeydi. Lise bir miydim neydim ilk çıktığında. Hayatımda izlediğime bu kadar pişman olduğum başka bir seri yoktur. Halbuki ne umutlarla açıp bakmıştım .d

Yitip giden bir potansiyeldi animesi.

Bir arkadaş daha önce anime denedim sarmadı dedi. Hangisini denedin dedim Tokyo Ghoul dedi. Çöp eser izlersen sarmsz tabi dedim.

Şimdi çöp çok abartılı. Ama iyi bir anime de değil yani ne bileyim hiç öyle çok sarmadı beni.
Beni de sarmamıştı peşin hükümlü olmayayım diye mangasını okudum yine sarmadı. Gariplik şurada 30 yaşında bir sürü kaliteli anime izlemiş Japon bir kadının en sevdiğim seri dediğini gördüm.

Beni de sarmamıştı peşin hükümlü olmayayım diye mangasını okudum yine sarmadı. Gariplik şurada 30 yaşında bir sürü kaliteli anime izlemiş Japon bir kadının en sevdiğim seri dediğini gördüm.
İnsanından insanına da değişir. Sword Art Online'ı çok seven tipler gördü.

Tabi şöyle bir realite de var, biz yıllardır birikmiş kulliyatı bir anda okuyoruz. Dolayısıyla iyilere öncelik veriyoruz ve ortalama ortalama üstü bir şeyler baktığımız zaman çöp deyip geçiyoruz. Halbuki her eser çok iyi klasmanında olmak zorunda değil. Yıllar önce @Millennium Wizard güzelce açuklamıştı bu durumu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık