Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tokyo Ghoul: Re

2. Bölüm de çıkmış. Hala beklenen adamdan pek bir haber yok. Adı geçti ama :D

http://bato.to/read/_/278975/tokyo-ghoulre_ch2_by_imperial-scans

Okuyan yok mu yav?
2.bölüm çıkalı çok oldu .d
Ben okuyorum da haftalık yorum yapabilirsem yaparım.
Haise'nin rc leveli diğerlerinden yüksek görünüyor ve bizim bu Haise ghoulları pekte incitmek istemiyor. Neden acep :)
Bu arada Kaneki'nin adı nerede geçti? Tekrar baktım da göremedim.

Kaneki-Sasaki benzerliği devam ediyor. Diğer yarı ghoullardan farklı olarak yemek yiyemiyor ve en yakınından 3 kat daha fazla ghoul hücrelerine sahip. Umudumuzu yükseltiyor sonra yalan etmese bari :S Yalnız ccg'nin içindeki elemanların bu kadar düşmanca yaklaşması çok mantıksız. Güvensizlik ortamı yaratıyorsun bu adamlar yarın bir gün ''biz boşuna uğraşıyoruz ne yapsak yaranamayacağız'' gibi bir kafa yapısına girip düşman kesilse ne bok yiyecekler ? Hem kendi bünyelerinde yetiştirmişler hem de ghoul güçlerine sahipler kan alırlar kan, Arima da bir yere kadar kaç tanesini kesecek bir tarafta aogiri bir tarafta serseri mayın ghoullar bir de melezleri eklersen nasıl uğraşsın adam..

Mangaka Haise' nin kimliğini doğruladı bu bölümde. Tsukiyama Haise' nin iç çamaşırlarını istiyor. Delirmiş Kaneki alttan alttan sesleniyor.

Kör oldum :/

**

Neler oluyor neler dönüyor hiçbir şey anlamıyorum bu seride yav. Neyse, çıktıkça okumaya devam :D

Bir ihtimal daha var ama olmasın diye dua ediyoruz :) Kaneki'nin rize ve jasonı bilinçaltında görmesi gibi Sasaki'de Kaneki'yi organlarını almasından dolayı görüyor olabilir. Tabii benim için merak konusu Kanekinin en iyi arkadaşı olan Hide'nin ortamlarda görünmemesi, Ben hayatta kalması için Kaneki'ye Arima'yı etkilemesi gerektiğini söylemiştir diye düşünüyorum. Böylece hem Arima'nın Sasaki'ye karşı duyduğu ilgiyi hem de bu bölümdeki bilinçaltı konuşmaları anlam kazanmış olur. Diğer bir olay ise Amon'un aslında ölmediği ve Aogiri tarafından yarı ghoul'a çevrildiği ve bu Serpent'in Amon olduğu düşüncesi. Olursa iyi olur Kaneki-Amon elele verirler bu teşkilatın karanlık yüzünü temizlerler sonra Ghoulların aslında insan elinden çıkmış olduğunu farkeder. Blade 3'teki gibi bir antidote olayına girip bütün ghoulları öldürecek veya insana dönüştürecek bir atraksiyon yaparlar.

Ulan hem sıkıntı takip etmek hem zevkli, Alışmışız yıllarca ''ana karakter ölürse dizi biter olm'' tribine böyle ana karakterini ortam malı eden seri görünce ne diyeceğimizi bilemiyoruz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık