Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tokyo Ghoul: Re

Bir sorum var.

Şimdi ben bunun animesini izledim. Anime'de Hida mı neydi ölüyordu ve orada bitiyordu mesele. Devamını manga olarak nereden okuyabilirim ?
62. bölüm civarı. Animenin 2. sezonu mangayla farklılıklar gösteriyor. 62. bölüm ve sonrası ilk sezonun kaldığı yerden devamını anlatıyor.

Ufak bir düzeltme ekleyeyim; 2 tane mangası var. Biri Tokyo Ghoul, biri de Tokyo Ghoul:re diye. Bölüm ismi verdiğim manganın ismi Tokyo Ghoul. Bu manga bir sona ulaştı ve bitti. Tokyo Ghoul:re ise belli bir süre sonrasındaki olan olayları anlatıyor. Devamı niteliğindedir. Umarım açıklayabilmişimdir.(Biraz kafa karıştırmışım gibi hissettim de)

Son düzenleme:
62. bölüm civarı. Animenin 2. sezonu mangayla farklılıklar gösteriyor. 62. bölüm ve sonrası ilk sezonun kaldığı yerden devamını anlatıyor.

Ufak bir düzeltme ekleyeyim; 2 tane mangası var. Biri Tokyo Ghoul, biri de Tokyo Ghoul:re diye. Bölüm ismi verdiğim manganın ismi Tokyo Ghoul. Bu manga bir sona ulaştı ve bitti. Tokyo Ghoul:re ise belli bir süre sonrasındaki olan olayları anlatıyor. Devamı niteliğindedir. Umarım açıklayabilmişimdir.(Biraz kafa karıştırmışım gibi hissettim de)
Sağ olasın valla teşeşkkür ederim işime yaradı bitirdim seriyi.

Öpüşürler, sahne atlar diye bekliyorduk. Adam hakikaten bölüm çizdi. Fairy tail'deki abimizde bir bölüm şöyle çizse rahatlar niyeti var belli :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık