Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Office US (2005-2013)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 13 92.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    14
m
Michael ne olursa olsun looserlıktan kurtulamıyor :/. Onizuka deli/dahi diyebileceğimiz bir tip. Michael ise deli. Ama dahi bir tarafı pek de yok. Çok iyi bir pazarlamacı bu sayede müdür olmuş zaten. Ama yönetim anlayışının net bir adamakıllı etkisini görmedik. Milletin vaktini boş yere yer anca. Buna rağmen Scranton şubesinin en çok kar getiren şube olması tamamen dizinin absürtlüğünün bir parçası bence.

Yani kısaca Michael'dan deli özelliğini çıkar, ortalama bir müdürdür.
michael tek iken cok komik dwight cok oyle degil mesela ama ikisinin birarada oldugu sahneler cok muazzam kesinlikle

dwight cok oyle degil mesela
Benim de tam aksine en çok eğlendiğim karakter Dwight. Bilmiyorum belki de ergen ve çocukken komplo teorilerine çok düşkün olduğum içindir bu tür komplocu karakterler çok hoşuma gidiyor. Mesela Hımym'de herkes Barney iyi gerisi tırt kafasındayken ben Marshall'a da çok gülerdim.

Özellikle Jim'in Dwight'ın bu zaafını kullanarak yaptığı eşek şakaları yok mu:hhh:

Benim de tam aksine en çok eğlendiğim karakter Dwight. Bilmiyorum belki de ergen ve çocukken komplo teorilerine çok düşkün olduğum içindir bu tür komplocu karakterler çok hoşuma gidiyor. Mesela Hımym'de herkes Barney iyi gerisi tırt kafasındayken ben Marshall'a da çok gülerdim.

Özellikle Jim'in Dwight'ın bu zaafını kullanarak yaptığı eşek şakaları yok mu:hhh:
Yok benim de favori karakterim dwight tartismasiz ama demek istedigim su michael tek iken gulduruyor dwight o kadar etkili olmuyor ya jim ile ya da michael ile kombo yapinca aralarindaki en efsane karaktere donusuyor amma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık