Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Office US (2005-2013)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 13 92.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    14
Bu dizi uyarlama.Orjinali ingiliz versiyonu.Dizinin olayı o zaten.Patronun hiçbirşey yapmaması ve kendini utanç verici durumlara düşürmesi.
Amerikan versiyonu çok daha komik.Komik olmadığına katılmıyorum.Her oyuncu özenle seçilmiş hepsinin üzerinden yada onların tepkilerinden espriler dönüyor.Genelde ince bir mizah oluyor ucuz komediden çok.

Bence yeterince şans vermemişsin.Üçüncü sezon başlangıcına çok gülmüştüm mesela.
İzlediğim kısım söylediğinin aksine Michael Scott karakterinin abartılı oyunculuğu üzerinden şekillenmiş ucuz komediden oluşuyordu. Ara ara diğer karakterler üzerinden feci makara dönüyordu ama dizinin geneli böyleydi. Ha dizi bir noktadan sonra seviye atlıyordur devam etseydim daha çok hoşuma giderdi belki bilmiyorum ama mayası belli, benlik değildi. Herkese gideceğini de sanmam hani bu durum üstün komedi anlayışından vs değil dizinin temel yapısından kaynaklanıyor. Zevk meselesi işte

2 bölüm kadar izlemiştim de patronu izledikçe içim daraldı, garip oldum halbuki SV'de Dinesh ve Richard da biraz benzese de onları gülerek izlemiştim.

Diziye umutla başladım iki sezon da şans verdim ama sarmadı. Olamadı bir türlü. Michael Scott karakterini oynayan abimiz müthiş bir oyunculuk sergilemiş etkileyici ama adam komik değil sadece rahatsız edici derece utanç veriyor. Dwight Schrute ara ara parladı ama o da bir yere kadar. Bir komedi dizisini açayım kahkaha atayım diye izlemem sadece ama bu dizide ne aradığım samimiyeti buldum ne de o duygusallığı. Sevene lafım yok da dizinin en büyük olayı bence net alemindeki memeci gençlerin altın yumurtlayan tavuğu olması. Bu kadar popüler olmasını sanıyorum sağda solda dolaşan memelere borçlu.
2 sezon şans vermek nedir ya sarmadıysa. İnsan sevgilisine o kadar şans vermez :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık