Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Legendary Moonlight Sculptor

86.Bölüm gelmiş takip edenlere duyurulur.Tavsiye almak isteyenlere böyle bir manhwa tavsiye edebilirim.Canım sıkılınca okuduğum seri.Bazen baştan sona bir çırpıda bitiriyorum.
Tahminimce Vampir kral Weed'in altına girecek ve Weed'in krallığındaki en güçlü müttefiklerden biri olacak.Bununla ilgili bir kaç teori var ama aklımda daha çok erken şöyle bi 20 bölüm daha geçsin kuvvetlenirse sizlerle de paylaşıcam

86.Bölüm gelmiş takip edenlere duyurulur.Tavsiye almak isteyenlere böyle bir manhwa tavsiye edebilirim.Canım sıkılınca okuduğum seri.Bazen baştan sona bir çırpıda bitiriyorum.
Tahminimce Vampir kral Weed'in altına girecek ve Weed'in krallığındaki en güçlü müttefiklerden biri olacak.Bununla ilgili bir kaç teori var ama aklımda daha çok erken şöyle bi 20 bölüm daha geçsin kuvvetlenirse sizlerle de paylaşıcam
Spoiler verim mi :)

Spoilerı birkaç bölümlük vereceksen ben isterim ama bir seride başkarakterin sevdiği ve tavlamaya çalıştığı kızon ilerde öleceği spoilerı verilmişti ve seriye bütün iştahımı kaçırmıştı.

Bir de ingilizce olarak manganın güncelinden itibaren novelinin linkini alabilir miyim?
Novel turkce kismini okumustum sadece yani arkadasin bahsettigi kismin sonunu biliyorum :)

Torido ve Van Hawk ayaklar altında. Ice Beauty'nin daha kısa ve normal kadın gibi çizilmesi gerekirdi. Elinde kılıçla gardiyan gibi olmadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık