Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Last: Naruto The Movie

@Marco

Senin dediğin gibi olsa; Naruto, Hinata'ya aşık oldu diyemeyiz. O olsa olsa Hinata'ya acımaktır. O zaman da küfür manyağı yapardık flmi.

Verdiğin örneği az biraz hatırlıyorum sanki ama Naruto seri boyunca istediği şeylerin peşinden koştu. Sasuke'yi köye geri getircem dedi ve bunu başardı da. Sakura'ya cidden aşık olsa onun içinde çabalaması gerekirdi ama öyle aman aman bir çaba görmedik. Sakura'ya olan ilgisi laftaydı işte.

Adam kafaya koymuş, biz bu işi bu filmde bağlayacaz diye. Yoksa daha ilk sahne de Naruto'ya Kage Bunshin yaptırılan filmden bişey bekleme zaten. Ben olayı ne kadar iyi bağladıklarındayım. Başka bir şekilde yapmaya çalışsalar bu kadar hoş olur muydu bilmiyorum.

Beyler yapamamışlar ya.:S Naruto'nun Hinata ilen şeyi pek aşka benzemiyor.:S Ama hep bu ikisinin birlikte olmasını isterdim. Bu bakımdan iyi oldu.:D Ama Hinata'nın sevgisini karşılayabilecek kadar Naruto'da ona karşı sevgi olduğunu gösteremediler.:S

Beyler yapamamışlar ya.:S Naruto'nun Hinata ilen şeyi pek aşka benzemiyor.:S Ama hep bu ikisinin birlikte olmasını isterdim. Bu bakımdan iyi oldu.:D Ama Hinata'nın sevgisini karşılayabilecek kadar Naruto'da ona karşı sevgi olduğunu gösteremediler.:S
Herkes eşit mi sevecek. Son 30 saniyeyi izledin mi? Burada da en sevdiğin karakter Naruto mu?

Gerçek aşkı göstermişler. Hoş , sen aşktan anlamıyorsan o zaman değişir.

Hmm Naruto onu sevmesi gerektiği için sevmeye başlamış gibi.
Filmde anlatılmak istenen sevginin tanımı. Naruto diye bahsi geçen şahıs aşkın ne olduğunu bilmiyor.
Yer yer film boyunca mesajı veriliyor bunun. Hatta yıllardır Sakuraya aşık olduğunu sandığı halde bunun sadece hayranlık olduğunun farkına varıyor.
Olaylar düşündüğün kadar yüzeysel değil. " Dünyada son gününüzü geçireceğiniz kişi " olarak sorulan soruda
kendisine en yakın hissetiği kişinin hinata olduğunun farkına varma süreci çok iyi işlenmiş.

Süreç falan yok.Animatörler yamadı işte.3 yaşında cinsiyet farkına varan 20 yaşında hala aşkı anlamıyor.Pürt der geçerim.Hocası nasıl ezikse oda öyle.Saske ye bak adamın peşinden zibilyon tane geliyor.Hareketi de tamdı ayık ol kakşi dedi.

Hmm Naruto onu sevmesi gerektiği için sevmeye başlamış gibi.
Fan service film olmuş tam, özelliklede genç kızların ve ergenlerin gönlü hoş edilmiş. Birde çılgın liseli Toneri var, tipe ve saçlara bakar mısın :D Bu arada -gan ekinin her yere eklemlenebildiğinide gördük:hmm:

Fan service film olmuş tam, özelliklede genç kızların ve ergenlerin gönlü hoş edilmiş. Birde çılgın liseli Toneri var, tipe ve saçlara bakar mısın :D Bu arada -gan ekinin her yere eklemlenebildiğinide gördük:hmm:
Toeri'yi ben de beğenmedim. Şayet Toneri ile Hinata arasında ki ilişki de tam işlenemedi. Bu arada Naruto'nun Sakura'ya olan sevgisinin bu şekilde basitleştirilmesi tamamen işin içinden çıkabilmek için yaptığı belli oluyor. Bu da beni tatmin etmedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık