Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Glory (2022-2023)

Diziyi beğendiniz mi?

• Çok güzeldi.

• Güzeldi.

• Hiç güzel değildi.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Sezon Sayısı: 2
Bölüm Sayısı: 16
Türü:
Dram,Gerilim
Durumu: Tamamlandı

Konusu:
Lisede sınıf arkadaşları tarafından işkenceye uğrayan ve hiç kimseden yardım göremeyen Moon Dong-eun, umutsuzluğu bir kenara bırakır ve hayatını mahveden kişilerden intikam almaya karar verir.

Son düzenleme:
Konusu klasik, basit gibi görünüyor ama işleme biçimleri dramın cidden dibi, soluksuz izlemiştim. Ve izlerken cidden gözümün dolduğu, midemin bulandığı yerler oldu. Öğrenci- Öğretmen ilişkisi, akran zorbalığı, zengin ve fakir kesimin kışkırtması… Ailesi tarafından terk edilen ya da para zoru dikkate alınmayan çocukların, gençlerin anlatıldığı ve günümüzde çok yaygın olan bir hayat hikayesi. İkinci sezonu marta gelecek sanırım… Çok güzel bir yerde bitmişti. :(

Konusu klasik, basit gibi görünüyor ama işleme biçimleri dramın cidden dibi, soluksuz izlemiştim. Ve izlerken cidden gözümün dolduğu, midemin bulandığı yerler oldu. Öğrenci- Öğretmen ilişkisi, akran zorbalığı, zengin ve fakir kesimin kışkırtması… Ailesi tarafından terk edilen ya da para zoru dikkate alınmayan çocukların, gençlerin anlatıldığı ve günümüzde çok yaygın olan bir hayat hikayesi. İkinci sezonu marta gelecek sanırım… Çok güzel bir yerde bitmişti. :(
Harbiden ya. Zengin kadının eşi gerçekleri öğrenince öğretmene zıt düşer diye bekliyordum. Ama anlaşılan birlik olacaklar, kadına yardım edecek. Doktorla beraber 2 sağlam müttefik elde etti. :d

Harbiden ya. Zengin kadının eşi gerçekleri öğrenince öğretmene zıt düşer diye bekliyordum. Ama anlaşılan birlik olacaklar, kadına yardım edecek. Doktorla beraber 2 sağlam müttefik elde etti. :d
Ben arkadaşlarının bu kadar çabuk satmasına şaşırdım.Hostes olanın adama bilgi verdikten sonra ‘Bunu sana söylediğimi Dong-eun’a söyle’ dediği yer nedense çok hoşuma gitti. Resmen kadının ne kadar arkadaşı varsa avcunun içine aldı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık