Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Teach ve Kardeşleri

Teori Tutar Mı?

• Tutar

Kullanılan: 2 16.7%
  • Tutmaz

Kullanılan: 10 83.3%

• Kullanılan toplam oy
    12
Öncelikle eline sağlık.

Şunu belirtmeliyim ki teach gura gura’yı yedikten sonra kendini en güçlü adam ilan etmişti. Yani o meyveyi aldıktan sonra “aaa bu meyveyle neler yapacak acaba” veya “nasıl dövüşecek acaba” diye merak etmeye başladık. Daha gura guralı teach gösterilmedi bize ve tam bu halindeki tam gücünü de göremedik. Hal böyle olunca 3. bir meyveyi pek olası görmüyorum.

Teori yapmanın neresi zormuş? Teorisi açılacak konu kendini 10 km uzaktan belli eder zaten. Bak benim teorime, 3-5 cümle bile kafi. Teori bile değil. Gerçek! :oleyo2: http://www.korsanfan.com/konu/dnin-açılımı.5580/
Bana zor geliyor ya. O yüzden teori oluşturmak benim açımdan değerli bir şey. Bir emek var sonuçta.

oda reis seriyi bi 5 6 yıl daha uzatır bizde zamanla öğreniriz inşallah
Umarız, bakalım artık.

Öncelikle eline sağlık.

Şunu belirtmeliyim ki teach gura gura’yı yedikten sonra kendini en güçlü adam ilan etmişti. Yani o meyveyi aldıktan sonra “aaa bu meyveyle neler yapacak acaba” veya “nasıl dövüşecek acaba” diye merak etmeye başladık. Daha gura guralı teach gösterilmedi bize ve tam bu halindeki tam gücünü de göremedik. Hal böyle olunca 3. bir meyveyi pek olası görmüyorum.
teşekkrüler. Benim 3. meyveyi beklememin bir sebebide shanks ile olan diyolaglarından "henüz senin için çok erken " Karasakal her ne kadar bu çağı kendi çağı oloarak görsede shanks dan çekiniyor bu son meyveyle birlikte kendince shanksı aşıp en güçlü olacak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık