Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Teach Neyi İstiyor?

Teach'in bu isteği 956. bölümde ortaya çıktı. Bu bölüme kadar Teach'in böyle bir isteği yoktu ki dediklerinden bunun yeni oluşmuş bir istek olduğunu çıkarabiliriz. Daha öncesinde rahat rahat keyif çattığını da biliyoruz.

Dolayısıyla Teach'in ilgisini çeken şey bu bölümde olan kişi ve ya olaylarla alakalı olabilir. Tabii tamamen bağımsız bir istekte olabilir ama özellikle bu bölüm belirtilmesinden dolayı ben alaka kurma eğilimindeyim.

O bölümde neler oldu?

1-Sabo'nun ölüm haberi.
2-Shichibukailiğin kaldırılması
3-Vivi

Sabo olamaz. Mera mera için bu kadar zahmete katlanacağını zannetmiyorum. Öncesinde de Burgess'i göndermişti zaten. Hadi gençler mera mera'yı alalım demez.

Shichilerden kiminle alakalı bir isteği olabilir? Mihawk'ı direkt eliyorum. Eğer Mihawk ile ilgileniyorsa bu seride daha önce bahsedilmemiş bir sebep dolayısıyla olmuştur.

Hancock belki. Ben Coby'yi oraya yollamalarından dolayı orada bir şeyler olabileceğinden şüpheleniyordum ama bu ne olabilir bilinmez.

Buggy'yi de eliyorum. Serinin troll malzemesi olmuş karakter ile alakalı ciddi olay beklentimi aştım artık.

Weevil? Beyazsakal'ın oğluyum diyor ve Teach'e kini var. Bu sebepten arıyor olamaz ama. Teach böyle şeyleri umursayacak birisi değil. Ama ya başka özelliği varsa? Biliyorsunuz Weevil'ın vücudunun bazı yerleri dikişli. Bununla alakalı bir durum olabilir mi? Yine de çok düşük ihtimal.

Bence sebep Vivi. Biliyorsunuz Im Vivi'yi seçti tarihten söndürelecek ışık olarak. Niye? Bu sebebi biz de henüz tam olarak bilmiyoruz. Tam olarak hatırlamıyorum ama yanılmıyorsam antik silah Plüton ya da onunla alakalı olan poneglyph Vivi'nin ülkesindeydi. Bu olabilir mi? Bence evet.

Poneglifler olmadığını düşünüyorum çünkü onu okuyabilecek tek kişi Robin ve Teach şu anda Luffy'nin hedefinin farkında. Önce WCİ'de Big Mom'a saldırdı sonrasında ise Wano'da Kaido'ya karşı savaşa girişti. Teach akıllı biriyse ki akıllı hiç WCİ'ye ya da başka bölgelerdeki Ponegliflerin peşinden gitmeyecektir ki zaten gazetedeki haberlerden sonra harekete geçiyor. Bu durumda harekete geçmesini gerektirecek olan şeyleri sıralayalım.

Sabo= Mera Mera No Mi meyvesi için

Kuma= Nikyu Nikyu No Mi meyvesi için (bu meyve sayesinde isteyen istediği yere gidebiliyorsa Raftel'e gidemez mi?)

Shichibukailer Mihawk, Hancock, Weevil, Buggy

Vivi ve Cobra= düşük ihtimal

Pluton silahının peşinde diyen arkadaşlara anlam veremedim. Elinde Gura Gura No Mi var istese dünyanın altını üstüne getirir. Silah peşinde koşacak biri değil bence. Adam zirveyi hedefliyor, öyleyse kendisini zirveye çıkaracak bir şeylerin peşinde olması lazım. O silahları da kullanması için yine Robin'e ihtiyacı var. Ben nedense Kuma'nın meyvesinin peşinde olduğunu düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık