Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfanın En Güçlü Dördüncü Üyesi

Dördüncü Güçlü Kimdir?

• Brook

Kullanılan: 0 0.0%
  • Franky

• Jinbe

• Nami

• Nico Robin

• Usopp

• Tony Tony Chopper

• Kullanılan toplam oy
    0

Roronoa Zoro

4. Franky dir.

Sanji'ye gelince Koramiral Vergo ile 30 saniye vs atamayan ( Armament kasmamış haliyle ) , Doflamingo tarafından dalga geçilesine yenilen olmuş çıkmış. Ama bu onun çok güçsüz olduğunu göstermiyor şuan. Misal Franky Sanji yerinde olsa Vergo'yla 30 saniye bile tekme tokuşturamazdı, ya da herhangi bir atakta bulunamadan yenilirdi. Yani Sanji'nin karşılaştığı adam üstün kendisinden. Bunun dışında Grand line ın sonundayken Sanji'nin grand line bosslarını yenmesi imkan değildi. Seri sonundada herkesten üstün olmayacak yani yenemeyeceği korsanlar ve ya denizciler olacaktır. Amiral Akaiunu ile asla ve asla kıyaslamam, öncesi ve ya sonrası farketmez. Sanji'nin rakibi maximum Kizaru'dur. ( O bile şüpheli ama bakalım ) , sonuçta müttefiklerde savaşta olacak onlar birlik olup Amirallerle savaşabilir vs. gene aynı şekilde.

Usopp'a , Luffy ile kavgası için karaktersiz diyenler , Enies Lobby'de , Luffy vs Lucci dövüşünde galibiyette nasıl bir payı olduğunu unutuyorlar ;)
Anca konuşur usta, başka yaptığı şey mi var? Ha birde kaptanına meydan okur niye tahta parçası için:oleyo: Orda adam arkadaşlarını bir tahta parçası için yarı yolda bıraktı. Ama doğru fazla yükleniyoruz arada ama her şeyi hak ediyor o korkak.:)

Anca konuşur usta, başka yaptığı şey mi var? Ha birde kaptanına meydan okur niye tahta parçası için:oleyo: Orda adam arkadaşlarını bir tahta parçası için yarı yolda bıraktı. Ama doğru fazla yükleniyoruz arada ama her şeyi hak ediyor o korkak.:)
O tahta parçası almadı mı koramirallerin elinden tayfayı, Going merry tayfanın bir üyesidir tahta parçası olarak bakmamak lazım

Merry'ye tahta parçası demeyelim lütfen. :a:
Ama Usopp'u dışlayabilirsin, izin veriyorum. :ehe:

Roronoa Zoro

Seride görünen ruhlu tek gemi la Merry, Sunny çöpü yanına bile yaklaşamaz, tipine sıçtığım.

Seride görünen ruhlu tek gemi la Merry, Sunny çöpü yanına bile yaklaşamaz, tipine sıçtığım.
Aynen, Merry gene idare -görünüş itibariyle- ediyordu da bu Sunny bildiğin çocukların oyun alanı gibi renk cümbüşü. Hatta çocuklar için Gondol versiyonu bile yapılmış.
Oldum olası şu Sunny'i sevemedim. Tamam seri shounen olabilir +7 yaş kategorisine hitap edebilir ama bu kadarı da fazla biraz.
Bir Gol D. Roger'nin Oro Jackson'una bakıyorum, bir Shanks'ın gemisine bir de bizimkine...
Oda'nın abartma konusunda sınır tanımadığını belgeliyor resmen. :artiz:

Bu arada bende 4. olarak Franky'i görüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık