Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tayfadakilerin Ölümleri

Shinigami

Bizim tayfadan kimse ölmeyecek bence.Ama bir ihtimal ölen olursa, o da denizin cesur savaşçısı olur :agla:

Ootatsumaki

zoronun bir kasatura bıçağıyla derisi soyulacak ardından tuza batırılacak kanı kurumadan hemen üstüne limon sıkılacak saat başı bir parmağı kesilecek önce ayak parmaklarından başlanıcak daha sonra o kalan tek gözü oyulacak sonra dili kesilecek pardon bi dakka dilinin kesilmesine daha var:D dilinden önce kulakları kesilecek ve ağzına atılacak kendi kulağının tadını çok beğenen zoroya ikinci kulağı verilecek hepsini yuttuktan sonra dili kesilecek yada bi dakka gözünüde ağzına atalım :D herneyse sonra dili kesilecek ve işte bu kadar:D
Bu konunun ne kadar ilginç olduğunun daha önce farkına varamamışım :ehe:
zoro-samaaaaa
baya iyi bir hayal güçün varmış yanlız :D
ben kimsenin ölmeyeceği kanısındayım ama ölürse sanji bir kadın tarafından öldürülür

amcatombul

luffy marinford savaşında okama kraliçesinin hormonu yüzünden az yaşıyacak diye düşünüyorum .muhtemelen roger-rayleigh ikilisinin kaderinin aynısı luffy-zoro ikilisinede olacak .luffy teslim olacak ama roger'in konuşması yerine nasıl bi konuşma yapar bilmem .

geri kalanlar anime bitiminde ölmezler.ilerlede ecelden ölürler.muhtemelen luffy korsan kral olduğunda dünyanın en güçlü 10 kişisi tayfasındaki 10 kişi olur .savaştan ölceklerini sanmıyorum .

ssmokers

bütün macera biter herkes hayaline kavuşur luffy tayfayı dağıtır g2 den dolayı ömrü az kalmıştır çünkü ve cobbye teslim olur ve idamından önce söylediği sözlerle bizi büyük yasa boğar hepimiz ağlamaktan bitap düşeriz ve seri biter
:agla:

hunterrun

zoroyu gemi kaplamada düşünemiyorum :D

tayfadan kimsenin ölceğini zannetmiyorum ama ihtimal dersek

luffy -hancock'un gazabına uğrar (nami ve robini gördükten sonra)
zoro -sanjinin yemeğe attığı ustura bıcağından ölür :)
sanji - kadın tarafından farkında olmadan öldrülür
nami - altın düşüncesi ile tek başına koşarken tuzaktan ölür.
chopper - yamyamlar adasında yenir.
brook- gümüş kurşunla ruhu arındırılır .(espri ciddi almayın bunu)
franky - sapıklığından kısa devre yaparak ölür.
usoop - cesur olayım derken deniz canavarına yutularak ölür.

ihtimal yazdım bazıları saçma olabilir :).

dragonunoglu

Adamın Kaya'ya sözü var onun için ölmeyebilir yani Kaya ile tekrar buluşmasına izin verebilir diyorum Oda. Ölürse de çok iyi flashback olur :D
Kaya şimdi doktur olmuştur, aşağı mahalleden istemeye de gelirler onu :D

Ama haklısın Usopp'n erken ölmeyebilir. Ya daaaaa Kaya'nın kollarında romantik bir ölüm. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık