Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki Sevmediğiniz Kişi

Sevmediğiniz üyeler?

• Kullanılan toplam oy
    136
Korkakları sevmem. Hiç öyle Usopp normal bir insanı temsil ediyor falan demeyin. :/ Gerçek hayatta da sevmem korkakları. Gerçi buna rağmen 2 yıl önceki Usopp'un tavırları beni rahatsız etmiyor aksine güldürüyordu ama şu sıralar hiç çekemiyorum artık kendisini.

Dünyanın en iyi kılıç ustası olacağım,dedi.Hali hazırdaki bu kılıç ustasının önünde diz çökerken görüldü.

Son zamanlarda artan egosuyla birlikte tavırlarındaki aşırı kasıntılık hali çok göze batıyor.Seride ondan kat kat güçlü olup da çok daha mütevazı karakterler mevcuttur.

Son olarak kendisini "Korsan Avcısı" olarak nitelendirirken,şu an bir tayfada "Korsan" olarak yaşamına devam eder.

Zoro
İlk yazdığının bir nedeni ve de baya büyük bi anlamı var ama boşver onu.
Zoro kendisine korsan avcısı dememiştir,insanlar ona bu lakabı takmıştır.Zoro'da buna seride değinmişti zaten

Franky aradan önce favori karakterimdi. Şimdi adına Franky diyebileceğim biri yok tayfada. Sanki kendi orada kaldı yerine bunu gönderdi. Alışamadım gitti şu tipe.
Nami her zamanki gibi itici. Hareketleri abartılı ve göze batıyor. Yüzü one piece kadınlarının yüzde doksanının atası. Vücut ölçüleri ayrı bir sorun ama benim asıl taktığım o boktan sandaletleri. Şu an ayağında mı bilmiyorum ama umarım bi daha giymez.
Sanji'nin ise aradan sonraki abartılı kalp ve burun akıntılı halleri.
Bunun dışında eksileriyle artılarıyla tayfayı seviyorum.
Düşünüyorum da iki yıllık ara olmasa kimseyle problemim de yokmuş.

Sanji'yi sevmem. Sapıktır.
Nami'yi sevmem. Para gözdür.
Brook'u sevmem. Sapıktır.
Franky'i sevmem. Sapıktır.
Luffy'i sevmem. Açgözdür.
Zoro'yu sevmem. Egoludur.
Robin'i sevmem. Ben merkezlidir.
Usopp'u sevmem. Satıcıdır.
Dokuzuncu kimdi lan. Unuttum.
Chopper'ı sevmem. Pamuk şekeri sevmem, sevenide sevmem.

(tabi ki usaopp'u sevmiyorum, birde bir ara brook sinirlerimi bozuyordu 2 yıl dönüşü, ama toparladı tekrardan)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık