Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki En Acıklı Hikaye

Tayfadaki En Acıklı Hikaye Kime Ait?

• Kullanılan toplam oy
    80
Ohara katliamını savunanların bakış açısından Robin'in hayatı normal.(Ben Ohara katliamını savunmuyorum :D yanlış anlaşılmayayım. )

Brook'un tayfasının bir kısmı hastalıktan ölüyor. Bu ölenlerden biri de kaptanları Yorki. Daha sonra Brook gemiyi değiştirip yola devam ediyor. Bir savaşta tayfanın kalanının çoğu ölüyor, kalanlar da zehirli silahlarla yaralandıkları için tek tek zehirden gidiyor. Hatta son anlarında Ses Kadranı'na şarkı kaydediyorlar Laboon dinlesin diye. Bu görevi de Yomi Yomi no Mi sayesinde geri dönecek olan Brook'a veriyorlar. O olayda Brook da ölüyor. Bir yıllık arayıştan sonra iskelet halindeki bedenine giriyor. Ölen arkadaşlarının kemiklerini tabutlara koyup, geminin alt kısımlarına yerleştiriyor. Geminin dümeni kırık olduğundan Florian Üçgeni'ninden çıkamıyor. Verilen sözü tutma görevi onda olduğu için kendini de öldüremiyor. Sonuç olarak o karanlık denizde 50 yıl geçirmek zorunda kalıyor. Brook öldüğü zaman 38 yaşındaydı. Daha genç sayılabilecek bir yaşta gidiyor yani.

Robin'in babası kim bilmiyorum, ama annesi kızını bilerek ve isteyerek geride bırakıyor ve zorlu bir yola giriyor. Neyin ne olduğunu anladıktan sonra etrafındaki insanları kullanmaya başlıyor zaten. Crocodile bunun ufak bir örneğiydi. Bizim tayfaya da aynı sebepten giriyor. Robin insanların gerçek yüzünü görene dek sıkıntı çekti, sonrasında önüne geleni kullandı zaten. Özellikle kendi gibi arananların yanına kapağı atıp, kendini sağlama aldı. Tüm hayatı sefalet içinde geçmiş gibi anlatmayın şu kadını.
Daha fazla söze gerek yok şu konu için.

En acıklısı Robin'inki ama beni en kötü hissettireni Sanji ve Brook.

O ikisinin aklını yitirmemiş olması akıl alır gibi değil.

En kötüsü Robin ve Nami açık ara. Nami'nin gözlerinin önünde öldü anne dediği kişi. Daha ne olsun?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık