Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfada Etkisiz Elemanlar Olsaydı Kimler Olurdu?

Deli Paşa

Bir konuya değinmek istiyorum. Farketmemiş olabilirsiniz ama en etkisiz hangisi olur diye sorulmamış. Ayak işlerini yapacak birileri katılsa hangisi daha iyi olur, deniyor. Ama yorumlara baktığımda herkes, en gereksiz, en etkisiz, en ezik kim olur diye cevaplamış gibi.

Ben marangozları işaretledim. Water 7 bölümlerini izlerken, ilk başlarda Franky yerine Paulle katılacak sanmıştım. O katılsa daha çok sevinirdim. Sırf onun için marangozlar dedim.

kusuru bakma ama bence gereksiz bir konu olmus shanks yeni uyesi wb gonderdigi bile 100 milyon belilik adamdi luffy tayfasinda bile guncellenmemis olsada ondan yuksek zoro ve luffy var mihank goren kim olsa yusuf olur veya sasirir adam sonucta cok unlu ve guclu

arkadaşlar canım sıkıldı konu açmak istedim dedim böyle bir konu açayım:D

diğer tayfalar çok kalabalık koskoca kızıl saçlı shanks'ın tayfasında bile mihawk'ı görünce yusuf yusuf olan ezik elemanlar var
[YOUTUBE]yYQXHCz1GQ0[/YOUTUBE]

peki merak ettiğim şu bizim tayfada böyle etkisiz elemanlar olsaydı kimler olurdu?

1)BERATİE AŞÇILARI
bunlara diyecek birşeyim yok sadece yer doldurması için koydum ayrıca bunlar gelseydi luffy bayram ederdi

2)KUNGFU DUGONGLAR
benim favorim bunlar hem bunlar olsa hepsine ayrı ayrı karakter oluşturmayada gerek kalmıyacağı için çok daha kolay olurdu:)

3)KURNAZ TİLKİ KORSANLARI
filler olmasına rağman(tabi ben o zamanlar filler nedir bilmiyordum aslında manga bilmiyordum:D) bir ara geliyorlardı:D

4)GALEY-LA MARANGOZLARI
aslında sadece yer doldurmak için koydum ama olsa güzel olurdu güçleri yerindeydi

5)FRANKY HAUSE
aslında bunlara katılmadıkları için baya laf saymıştım lan geri zekalılar aniki aniki diye ağlayacağınıza sizde gemiye binsenize:of: gerçi bunlar luffy yerine franky'nin emirlerine uyarlardı

6)LOLA PİRATES
ben bu bölümleri izlerken kardeşim(buslu) bana bilip bilmeden spoiler vermişti bunlar tayfaya katılacak diye:D

7)İMPEL DOWN KAÇAKLARI
buggy kaptı bunları:D

seçeneklerimiz bu kadar Aslında mangada 2 seçenek daha var onları sonra eklerim:)
Koskoca WB'in tayfasında da Shanks gelince bayılanlar vardı. Ama ne oldu o adamlar MF'de ortalığı dağıttı Luffy'Nin kaçtığı Pacifistaları teker teker indirdiler.Mihawk falan bu adamlar hafife alınıcak adamlar değil öyle olsalardı Zamanında Shanks'ın karşısında duramazdı bırakta tırssınlar o adamlar Mihawk'Tan

sanji luffyi zor besliyor,bu kadar kişi gelicekse en makulu ascıların gelmesi olur,böylelikle bizim danayı daha iyi doyururlar :ehe:

Tayfaya etkisiz adam gerekmiyor bence. Düşünemiyorum bizim tayfayı gereksiz insanlarla. Az ama öz adam mantığı ile gidiyor mugiwara tayfası. Belki başka bir gemiyle beyazsakal da olduğu gibi bizimkilere bağlı bir korsan grubu olsaydı ankettekilerden en mantıklısı impel down kaçakları olurdu. Adamlar önceden de korsandı sonuçta

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık