Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfa, Şeytan Meyvesi Bulursa Ne Olur?

Sizce meyveye ne olur?

• Zoro yer.

Kullanılan: 7 6.3%
  • Nami yer,

Kullanılan: 16 14.3%
  • Usopp yer,

Kullanılan: 33 29.5%
  • Sanji yer,

Kullanılan: 8 7.1%
  • Franky yer

Kullanılan: 5 4.5%
  • Satarlar, Hediye ederler.

Kullanılan: 52 46.4%
  • Çaldırırlar, Kaybederler.

Kullanılan: 32 28.6%
  • Diğer

Kullanılan: 14 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    112
Meyve bulunur. Bir kasabaya tıkınacak bir şeyler almaya giderler. Luffy kafasının üzerinde tutmaya çalışır yuhehehe falan yapar. Mal tipli bir herif salyangozdan " patron bu o der meyvevi bulduk!" hemen geri alınmasını emreder. Tuhaf bir meyve sayesinde meyve çalınır. Peşinden gidilir. Mutsuz ülke ağlak prenses sonra mutlu son. Meyve de kutsal zıkkım diye bırakılır herhalde.

Hakikaten Doğu Mavi Grandline'i kat edip yeni dünyaya gelmelerine rağmen hiç şeytan meyvesi bulamamaları serinin buglarından biri gibi.
Evet meyveler epey nadir ama pek çok karakter meyve kullanıcısı, bir tane bile mi denk gelmez. Alabasta'nın gizemli çöllerinden, Little Garden'ın insan görmemiş ormanlarından geçtiler. Yerin 10 bin metre üstüne çıkıp 10bin de altına indiler ama bir tane bile görmedik.

yuki yuki? Monet geri dönmeyecek mi?
Bana göre dönecek. Öldüyse meyvesini Nami yer diyor Oro da tartıştıklarım. 325 olayına empoze edilmeye çalışılıyor.
Nikyu nikyu no mi
Yuki yuki no mi + tori tori no mi model niwatori(Sunny go)
Fuku fuku no mi (Kinemon)

Şimdilik bu 3 kol üzerinden yeni meyveli üye tartışılıyor.

@Chaos Bringer yuki yuki no mi, namiye çok yattı kafama. iklim muhabbetleri olduğundan tuhafta kaçmaz, logia olduğu için kendini koruyabilecek düzeyede girer.
ama franky' nikyu nikyu, pek sanmıyorum hem olsa bile çok ters kalır gibi ya franky'nin tarzına bilemedim

@Chaos Bringer yuki yuki no mi, namiye çok yattı kafama. iklim muhabbetleri olduğundan tuhafta kaçmaz, logia olduğu için kendini koruyabilecek düzeyede girer.
ama franky' nikyu nikyu, pek sanmıyorum hem olsa bile çok ters kalır gibi ya franky'nin tarzına bilemedim
Franky Nikyu nikyu çok eski bir akım. Rüzgar, hava temalı saldırılar. Bir sayborgdan ötekine. Sumo ve ayı temaları şeklinde devam ediyor. Franky'ye çok uygun bir meyve. Ve bana göre fazla güçlü. Tabi tutar mı tutmaz mı bilmem.

Franky Nikyu nikyu çok eski bir akım. Rüzgar, hava temalı saldırılar. Bir sayborgdan ötekine. Sumo ve ayı temaları şeklinde devam ediyor. Franky'ye çok uygun bir meyve. Ve bana göre fazla güçlü. Tabi tutar mı tutmaz mı bilmem.
şimdi okuyunca buda yattı kafama, yalnız dediğin gibi bende çok güçlü olduğunu düşünüyorum nikyu'nun, eğer franky böyle bir meyve yerse sanji'nin önüne geçer. oda'nın bunu yapacağını zannetmiyorum gerçi bir süredir sanji'yi gömmeye yer arıyor gibide genede sanmıyorum, ama sanjiye sağlam bir buff geldikten sonra, 100-150 sayı sonra olabilir belki

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık