Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tanrı Vadisi Olayı

Olay Nasıl Gerçekleşmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    86
Roger+Garp>=Xebec
Garp mı Rogera gitti, Roger mı Garpa gitti kim kimin yancısı pek umrumda değil. Bu olayda tek önemli olan Xebec ve gücüdür...
Denizcilerle iş birliği yapan Rogerın ve korsanlarla iş birliği yapan Garpın mevkisi sorgulanmalı...
Rayleigh de var büyük ihtimal o savaşta. Onu da yazsaydın. Garp+Roger+Rayleigh > Xebec

Rayleigh de var büyük ihtimal o savaşta. Onu da yazsaydın. Garp+Roger+Rayleigh > Xebec
Tüm roger tayfası + denizciler :D
Şaka bi yana Xebec savaşının 1vs1 olduğunu düşünmüyorum. Bana kalırsa bizim bildiğimiz yonkoular da karışmamıştır bence savaşa. Zaten tayfayı dağıtan olay bu. Wb Xebeci haksız bulmuştur, BM uğraşmamıştır, Kaido velet zaten. Hani tayfalar arası dövüş olduğunu sanmıyorum. Tabi bu beklenti bakalm ne çıkçak

Tüm roger tayfası + denizciler :D
Şaka bi yana Xebec savaşının 1vs1 olduğunu düşünmüyorum. Bana kalırsa bizim bildiğimiz yonkoular da karışmamıştır bence savaşa. Zaten tayfayı dağıtan olay bu. Wb Xebeci haksız bulmuştur, BM uğraşmamıştır, Kaido velet zaten. Hani tayfalar arası dövüş olduğunu sanmıyorum. Tabi bu beklenti bakalm ne çıkçak
O zaman Xebec > All demektir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık