Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Takım H vs. Takım M

Ayakta kalan son ikili hangisi olur ?

• Kullanılan toplam oy
    196
Değil Shanks ve Mihawk, Roger ve wb olsun bu kadar fark olmaması lazım ankette.

Kizaru'su olan kaybetmez. ;)
Kf'den en az 2 kat fazla Yonko fanı olan Reddit bu soruya Amiraller demişti geçenlerde. Yorumlarda takım çalışması vb. vardı. Bizdeki anketin böyle olma nedeni ise içinde Shanks olması. İlla basacaklar ona. :)

Kf'den en az 2 kat fazla Yonko fanı olan Reddit bu soruya Amiraller demişti geçenlerde. Yorumlarda takım çalışması vb. vardı. Bizdeki anketin böyle olma nedeni ise içinde Shanks olması. İlla basacaklar ona. :)
Hocam Zoro'nun temel amacının Mihawk'ı geçmek olması bile bu versus için çıkarım yapmayı kolaylaştırıyor bence.

Mihawk'ı geçmek Kizaru'yu geçmekten daha kolaydır.
Zoro an itibari ile bir sağ kol ile mücadele ediyor zaten buna göre Mihawk'ın sağ kol üstü olduğu çok bariz ve de serinin gidişatına da bakılır ise Zoro'nun hedefini gerçekleştireceği dönem büyük ihtimal seviyesi amiral ya da üstü olur. Kısacası Mihawk en kötü amiral seviyesidir.

Takım çalışmasının özü, ekip arkadaşının neler yapabileceğini iyi bilmekten geçiyor.
Sanji, Zoro kedi köpek gibi didişirler ama takım çalışmaları var.
Zoro, Luffy de ise Luffy, Zoro'ya güvenip kendini salabiliyor.
Mihawk ve Shanks düellolardan dolayı birbirlerini iyi biliyorlar. Bu konuda daha yetersiz değiller gibi.
Amirallerin silahlanma hakilerinin Mihawk ve Shanks altı kalmayacağını düşünüyorum.
H.haki amirallerde illa çıkar ama saldırıya ekleyemeyecekler diye tahmin ediyorum.
K.hakide ise amirallerin şu ikiliye nazaran daha yetersiz olduklarını düşünüyorum.
Haki ekibi zorlanarak alır bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık