Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Süpernovaların Yeni Bayrakları ve Yeni Rolleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One piece wiki'de her zamanki gibi capone bege'nin sayfasını kontrol ederken farkettim; en kötü nesildeki korsan tayfalarının jolly rogerları değiştirilmiş. Her çok sayıda karakterin eklendiği arc'ta olduğu gibi süpernovalarda da bazı şeyleri hızlı ve dikkatsiz yaptığını farketmiş olsa gerek. Sanırım bu karakterlerin hikayede daha aktif rol oynamaya başlaması ile bir iki düzenleme yapmaya karar vermiş. Ben de bu konu da hem yeni bayrakları paylaşayım hem de süpernovaların hangilerinin ne roller üstleneceği ile ilgili görüşlerinizi alayım dedim.

Drake pirates;

Hawkins pirates;

Firetank pirates;

On Air Pirates;

Kid Pirates;

Bonney Pirates;

Fallen Monk Pirates;

Not 1; Oda'ya şükür bugün de içinde Bege geçen bir konu açtım.
Not 2; Yahu sevgili site yöneticileri şifremi unuttum fakat şifre değiştirmek istediğimde hata veriyor, mail istediğimde ise mail gönderildi diyor ama göndermiyor. Yardımcı olursanız çok hoş olur.

Umarım bir kaçını öldüğünü görürüz Yonkou karşısında, ölmeliler de yoksa saçma bir sebepten ayrılmasınlar krallık yarışından lütfen Oda:(
Yada birbirlerine ihanet etsinler ama ölsünler:ehe:

Bonney'in bizim tayfaya gelmesini bekliyorum, yavru kuş:flaugh:

Umarım bir kaçını öldüğünü görürüz Yonkou karşısında, ölmeliler de yoksa saçma bir sebepten ayrılmasınlar krallık yarışından lütfen Oda:(
Yada birbirlerine ihanet etsinler ama ölsünler:ehe:

Bonney'in bizim tayfaya gelmesini bekliyorum, yavru kuş:flaugh:
valla bonney candır ya :D gelir mi ki bilmem ama sırf onunla ilgili bir bölüm olmasını istiyorum :D

Bonney gelmez tayfaya unutun
Neden? hangi sebep gelmesini engelleyecek? Anca işte bi Luffy kaptanı olarak görmesi mesele Zoro görüyorsa ona Laf mı düşer:ehe:
Bu kız Akainun elinden bir şekilde kurtulmuş, bunun nedeni de büyük olasılıkla soylu kızı olmasıdır hatta direk o 5'li moruktan birinin torunu bile olabilir. Sonra cesur bi hatun gitmiş 2 meyveli Karasakala dalmış(bilirsin Luffy sever cesurları:cool:) ve bu nedenle Karasakalı indirmek gibi belkide hayatının amacı var ortada yani hayali, üstüne güzel, eğlenceli bir kişilik ve tayfaya katkısı olur.
Kısacası bu kız boş değil ve hikayede önemli bir yere sahip ve bu hikaye bizim çocuğun ulen:flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık