Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Geçen bölüm netleşti. Onun hedefi de Raftel'de.
Kendi soyunu merak ediyor adam.Tamamen hayat amacı bu mu onu tam bilmiyoruz ?

Ama çok güçlü olmak gibi bir hedefi var mı ? Bence yok.

Raftel'e gitmek için güçlü olmak gerekir ama,kendisi ve tayfasķ yetersiz bu kesin.Luffyler ile ilerleyebilir.

Raftel'e gitmek için güçlü olmak gerekir ama,kendisi ve tayfasķ yetersiz bu kesin.Luffyler ile ilerleyebilir.
Luffy olmadan zaten gidemez Laugh Tale'ye. Adam hayaline, amacına bir kez daha Luffy sayesinde ulaşacak. Yinede belli güçte olacaktır, ama Nova'lar arasında ikl üçe koymam.

Ben Zoro'nun Kid'i herhangi bir zaman diliminde geçebileceğini düşünmüyorum.

Tabii anlatıma dayalı konuşuyorum. Yeteri kadar anlatılmadı ama şu an koşa koşa Kaido'ya gidiyor. Dövüş başladığı zaman son ayakta kalan ikili bence Luffy ile Kid olacak. En son Luffy olsa dahi.

D. Soyunu merak eden bir D. sırf güçsüzler diye tayfasını terk edip başkasının altına girerse zaten Raftel'e kadar da dayanamaz. Hikayenin ruhuna da ters üstelik.
Tayfasıyla devam eder mi bilmem, yol tehlikeli onları işe bulaştırma niyetinde olmadığı aşikar ama birilerinin altına girmeye niyetli olmadığını da biliyoruz. Punk Hazard'da Luffy ile karşılaşmasaydı yoluna yalnız devam edecekti.
Başlarına bela açmak istememesine lafım yok yerinde olsam ben de öyle düşünürdüm muhtemelen. Ama tayfayı sırf güçsüzler, bana güçlü adamlar lazım diye bırakırsa sağlam söverim.

D. Soyunu merak eden bir D. sırf güçsüzler diye tayfasını terk edip başkasının altına girerse zaten Raftel'e kadar da dayanamaz. Hikayenin ruhuna da ters üstelik.
Tayfasıyla devam eder mi bilmem, yol tehlikeli onları işe bulaştırma niyetinde olmadığı aşikar ama birilerinin altına girmeye niyetli olmadığını da biliyoruz. Punk Hazard'da Luffy ile karşılaşmasaydı yoluna yalnız devam edecekti.
Başlarına bela açmak istememesine lafım yok yerinde olsam ben de öyle düşünürdüm muhtemelen. Ama tayfayı sırf güçsüzler, bana güçlü adamlar lazım diye bırakırsa sağlam söverim.
Yok tayfasını bırakıp Luffy'nin altına girmez Law öyle bir adam değil.
Müttefik olurlar tamamen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık