Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Apoo normalde 5. İmparator olacaktı ama Queen ile beraber müzik yapmak için tayfaya katıldı. Gerçekleri açıklama vakti geldi :D

At fava bekle teorisi; Queen, Brook, Apoo birleşip müzisyenler tayfasını kuracak. Bu tayfa gelecekte çok büyük işler başaracak :a:
3 gün önce Brooka Apo aldırıyorlardı bugün Apoya yonkou hadi bakalım

Luffy
Kid-Zoro
Law-Drake-Urouge
Hawkins-Apoo
Killer-Bege-Bonney
Luffy
Kid Zoro
Law Drake ≥ Urouge
Hawkins Apoo
Killer Bege Bonney

Son üçlüden emin değilim.
Hiç birinden emin değilim.
Fandaşlar aynı sıralamayı yapmışız. @Shakky ile isimleri bile aynı sırada yazmışız :)

Bonney hiç dövüşmediği için bir de Karasakal'a yenildiği için(2 yıl önce Ace'i paketleyen ve Deprem meyvesini alan Teach'e yenildi) çok fazla ezilmeye başladı.

Kadının meyvesini kullanması dışında hiçbir şey görmedik. Fakat şimdi de Bonney en güçsüz Nova olarak görülmeye başlandı.

En güçsüz Nova olacağına dair bir şey görüldü mü? Hayır.
Oda bunu ima edecek bir şey çizdi mi? Hayır.
Fakat KF üyeleri niye bu konuda ısrar ediyor? Klasik KF işte.

Yakından bu konudan da bizim üyelere Oda ayarı verir. Bonney birini döver geçer ya da güç gösterisi zamanı gelirse, Forumdaki Bonney en güçsüzcüler bir anda dönüş yapar.

Benim anlamadığım şey ise niye KF üyeleri hiç akıllanmıyor niye? Oruç en düşük ödüle sahip diye en güçsüz Nova'ydı 2 yıl öncesinde ve sonrasında. Sonra daha kimse bir şey yapamamışken 4. Komutanı indirdiği öğrenildi en güçlü Nova seviyesine çıktı.

Apoo'yu daha dün Brook ve Chopper alıyordu şimdi onun da sıralaması değişti.

Bege de çöptü ve tayfadan dayak yiyecekti. Oda adama 2 arc koca yer ayırdı.

Bu kadar şeye rağmen aynı hata şimdi de Bonney'e yapılıyor. Hem de hiçbir şey görülmemişken. Hatalardan niye ders çıkarmıyorsunuz?

Bonney hiç dövüşmediği için bir de Karasakal'a yenildiği için(2 yıl önce Ace'i paketleyen ve Deprem meyvesini alan Teach'e yenildi) çok fazla ezilmeye başladı.

Kadının meyvesini kullanması dışında hiçbir şey görmedik. Fakat şimdi de Bonney en güçsüz Nova olarak görülmeye başlandı.

En güçsüz Nova olacağına dair bir şey görüldü mü? Hayır.
Oda bunu ima edecek bir şey çizdi mi? Hayır.
Fakat KF üyeleri niye bu konuda ısrar ediyor? Klasik KF işte.

Yakından bu konudan da bizim üyelere Oda ayarı verir. Bonney birini döver geçer ya da güç gösterisi zamanı gelirse, Forumdaki Bonney en güçsüzcüler bir anda dönüş yapar.

Benim anlamadığım şey ise niye KF üyeleri hiç akıllanmıyor niye? Oruç en düşük ödüle sahip diye en güçsüz Nova'ydı 2 yıl öncesinde ve sonrasında. Sonra daha kimse bir şey yapamamışken 4. Komutanı indirdiği öğrenildi en güçlü Nova seviyesine çıktı.

Apoo'yu daha dün Brook ve Chopper alıyordu şimdi onun da sıralaması değişti.

Bege de çöptü ve tayfadan dayak yiyecekti. Oda adama 2 arc koca yer ayırdı.

Bu kadar şeye rağmen aynı hata şimdi de Bonney'e yapılıyor. Hem de hiçbir şey görülmemişken. Hatalardan niye ders çıkarmıyorsunuz?
Millet görüşünü belirtiyor. Senin mantıkla bu konular hiç açılmasın.

Adam görmediği için ya da gördüğü kadarıyla Bonneyi en zayıf görebilir.

Sen sürekli üyelere ders verici mesajlar yazmaktan mutlu oluyorsun sanırım.

Millet görüşünü belirtiyor. Senin mantıkla bu konular hiç açılmasın.

Adam görmediği için ya da gördüğü kadarıyla Bonneyi en zayıf görebilir.

Sen sürekli üyelere ders verici mesajlar yazmaktan mutlu oluyorsun sanırım.
Görüşünü belirtmesin ya da konu açılmasın demedim. En zayıf da göremez demedim.

Aynı güç dengesi hataları sürekli yapılıyor dedim sadece. Üst üste bir sürü örnek var. Bonney'in gücü gösterildiğinde de öncekiler gibi forumun karışacağı yüksek ihtimal herhalde di mi? Aynı hatayı gene yapmayın diyorum sadece. Kadını en güçsüz yapmayın diyorum. Çünkü Oda her zaman yaptığı gibi onu da zamanı gelince yükseklere çıkaracaktır.

Kesinleşenleri yazalım.

Law hawkinsi dövüşte yendi.

Law > hawkins

Xdrake bir tobi roppo olduğu için onun altında olan hawkins ve apoodan güçlü.

Xdrake > hawkins / Apoo

Kid killerden ve luffy de zorodan güçlü.

Kid > killer
Luffy > zoro

2 tayfa kapışsa luffy kidi, zoro da killeri alır. Zoro aklı gitmiş olsa da killeri aldı.

Luffy > kid
Zoro > killer

Bege luffyden ziyade sanji ile denk çizilmiş gibiydi. Bu sebeple luffy ve zoro, begeden güçlüdür.

Luffy > bege
Zoro > bege

Zoro ile kapışabilecek seviyede olan killer da begeden güçlüdür dersek,

Zoro > killer > bege

Sanji meydanda Xdrake ile ve diğer bir tobi roppo olan pageone ile eşleştiğine göre sanjiden güçlü olan zoro ve luffy, tobi roppolardan güçlüdür. Sanji ise tobi roppo eder mi kesin değil.

Luffy > Xdrake
Zoro > Xdrake

Bu durumda

Luffy > Zoro > Xdrake olacak.

Öyleyse

Luffy
Kid / law / Zoro
Xdrake
hawkins / Apoo / killer
bege / bonney

Urouge henüz belirsiz.
Güzel bir sağlama olmuş çok beğendim. Urouge'u X Drake'in yanına koyduğunda benim her zaman yazdığım sıralama oluyor.

Apoo normalde 5. İmparator olacaktı ama Queen ile beraber müzik yapmak için tayfaya katıldı. Gerçekleri açıklama vakti geldi :D

At fava bekle teorisi; Queen, Brook, Apoo birleşip müzisyenler tayfasını kuracak. Bu tayfa gelecekte çok büyük işler başaracak :a:
O zaman brook ile düet yapmak için tayfaya katılır mı ? :flaugh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık