Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Ben öyle bir şey dedin demedim ki? Fanlık sadece birini birinden üstün görmek değil ki. Sadece şeyi merak ettim nerede yazıyor ya da gönderme yapılmış Zoro’nun asla Kid’i aşamayacağı falan onu merak ettim.
Çünkü Kid Luffy'nin en büyük rakibi ve yeni çağın zirvelerinden. Onun sağ kolu gidipte Kid'i aşamaz. Kid daha kendisini sergilememişken Kaido'yu Zoro'ya ve Luffy'ye yamamak fanlıktır.

Kid nasıl Law dan üstün kız shdhdhhd kendine gel shdhdhd Law bir D. Xd
Şimdilik öyle. Wano'da bir görelim ikisi neler yapacak. Duruma göre oda değişebilir. :D

Hawkins i ne gömmüşsün be agahshs
Hawkins'in son haline bakınca vodo bebekleri ve falları yoksa bir hiç. :( Fala göre sürekli hareket etmesiyle sergilediği tavırlarda gözüme güzel hitap etmiyor. İnsanın net bir kişiliği olur. :D

Mevkidaşından korkan adam ya o. Ben de şaşkınım ama hiç de kalıbının adamı değilmiş.:bilmem:
(Güç konusunda tabi)
Şimdilik öyle. Wano'da bir görelim ikisi neler yapacak. Duruma göre oda değişebilir. :D

Hawkins'in son haline bakınca vodo bebekleri ve falları yoksa bir hiç. :( Fala göre sürekli hareket etmesiyle sergilediği tavırlarda gözüme güzel hitap etmiyor. İnsanın net bir kişiliği olur. :D

Valla doğru söylüyorsunuz eğer karakter olarak sıralasaydım ben de kesin sonlara koyardım :D ama yine de bege bonney gibilerden güçlüdür bence

Luff&Zoro ile kapışıp hasar görmeden çıkan adam Hawkins, Law onu indiriyor. Yani ne Zoro ne Luffy Law'u öyle kolayca indiremezler. Dof meselesi zaten hakkıyla yorumlandığında olay ortada.

Bonney çok tehlikeli asıl... Meyvesi o kadar tuhaf ki Kaidounun adamı olsa Kaidou yu gençleştirir dünyaya salar ya da Mam ile birlikte hayal edemiyorum. :D

@Monkey D. Dragon senin fikir gençleştirecek sonra rafteli bulacaklar. Shshdhdh

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık