Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Kaç tane Korsan Kral gördün? Roger hakkında söylenen 'Bilinen ilk ve tek Korsan Kral'' Şimdi bu adam hakkında bu kadar anlamlı unvan verildiği halde o unvanı sıradanlaştırıp Ryuma'ya Kral dendi diye övmek... :) Olmiyir Bushido!!!!!

Canım ciğerim, o fark zaten vardı da siz gözlerinizi kapatmıştınız.:) Ama ziyanı zok. Güç olmasın da geç olsun. Bekleriz her türlü.Zaten Roger ile alakalı bilgiler yeni yeni gelmeye başladı. Ama her bilgi gelişinde adam hakkında küçümsemeler biter diye tahmin ediyorum :D
Ryuma için denilen şeyler daha manyakça bence. Ayrıca adam tek başına bir gezginmiş :D Sonra KK ama yanın da Kara Kral diye bir adam var. Boşuna mı bu Unvanlar? Nasıl Roger güçlü ise diğer adamlarda öyle. :D Yani öyle düşündüğün gibi Fark falan yok olmayacakta Çörekçi'ciğim :D Roger güçlü olabilir ama Tayfası da güçlü özellikle Kara Kral diye ortak dediği bir adam var. ve yeri geldiğinde Big mom ile dövüşmemiş yani öyle herkese tak tak vurdu diye bir şey yok :D

Tayfasız olamıyor ama :D Luffy'nin kendisi diyor. Roger'ın bile tayfada kimler kimler var. Bizim tayfa üyeleri bile hemen hemen özel kişiler. Luffy ''D'' gibi önemli bir soydan geliyor, Sanji desek Germa ile olan durumu malum, geriye kalanlarda az çok özel kişiler olacağı bariz. İnsanların ana unsur olarak tayfayı görmesi gayet normal.

Ayrıca Roger tam nasıl oldu bilmiyoruz. Mesela Linlin'den kaçmış. :/ Linlin sence o zaman için dövüşemeyecek kadar güçsüz müydü?
E biz de tayfasız olur demedik.:) Ne kadar sağlam tayfan olsa bile kaptanın yeterli gücü olacak. Ama işte tayfa çıkıp kaptanın bireysel gücüne katkı sağlamıyor. Organizasyondaki rolü ne ise onu oynuyor.

Linlin olayında tahminen Linlin güçlü taraf, Roger da Luffy gibi henüz o zamanlarda toydu. Zaten manga ve databook'tan anlaşılan Wb, Garp, BM falan piyasadayken Roger piyasaya çıkıp onları geçiyor. O yüzden o zamanlarda Roger'ın, şimdilerde Luffy'nin kendinden güçlü birinin mekanına girip istediğini alması/alabilmesi büyük bir başarı bence.

Roger Bm'den kaçıyor.
WB, Roger zamanında da en güçlü.
Roger bala kk oluyor. (Garp anlatıyor)
BM, Kaido gibi isimler Wb'den dem vuruyor.

Ama evet, kk en güçlü kişi demek. Aferin :alkis::artiz:

Ryuma için denilen şeyler daha manyakça bence. Ayrıca adam tek başına bir gezginmiş :D Sonra KK ama yanın da Kara Kral diye bir adam var. Boşuna mı bu Unvanlar? Nasıl Roger güçlü ise diğer adamlarda öyle. :D Yani öyle düşündüğün gibi Fark falan yok olmayacakta Çörekçi'ciğim :D Roger güçlü olabilir ama Tayfası da güçlü özellikle Kara Kral diye ortak dediği bir adam var. ve yeri geldiğinde Big mom ile dövüşmemiş yani öyle herkese tak tak vurdu diye bir şey yok :D
Ah geldik yine ''ortak'' lafına. Siz de Dofçular gibi ''Dof, Kaido ile müttefik'' olayına girdiniz. Roger'ın kişiliğini az çok anladıysan ortak kelimesinin neden olduğunu görebilirsin. :) Reyli için o kadar densin zaten. Adam ilk tanıtılırken Roger'ın yani Korsan Kral'ın sağ kolu olarak tanıtılıyor. Big Mom'dan kaçması neyi ifade ediyor? Luffy de kaçtı. Şimdi Luffy, KK olduğunda ''Ya o Big Mom'dan kaçtı, KK değildir'' mi diyeceğiz? Roger diyorum, WB ve Garp zirve çağındayken sonradan piyasaya çıkmış diyorum, ondan sonra yardırıp bu ikisinin arasından sıyrılmış ve KK olmuş diyorum ama gelen cevap ''Big Mom ile dövüşmemiş'' :D La bu adam doğduğunda KK mı idi de piyasaya çıkar çıkmaz KK olarak anılsın? İnsanlar ne zaman KK diye anıyor? 3 yıllık macera bitip Raftel'e ulaşılıp OP bulunduktan sonra. Bushido'm kızdırıyorsun beni:D

Kklik gayette bireysek güç gerektiren bir şey. Seriyi lütfen okuyalım. :)
Bence mesajları düzgün okuyalım. Kimse bireysel güç gerektirmiyor demedi. Ana unsur tayfa deniliyor. Tayfa yeterli niteliklere sahip olmadığı sürece bireysel güç anlamsız oluyor.

Ah geldik yine ''ortak'' lafına. Siz de Dofçular gibi ''Dof, Kaido ile müttefik'' olayına girdiniz. Roger'ın kişiliğini az çok anladıysan ortak kelimesinin neden olduğunu görebilirsin. :) Reyli için o kadar densin zaten. Adam ilk tanıtılırken Roger'ın yani Korsan Kral'ın sağ kolu olarak tanıtılıyor. Big Mom'dan kaçması neyi ifade ediyor? Luffy de kaçtı. Şimdi Luffy, KK olduğunda ''Ya o Big Mom'dan kaçtı, KK değildir'' mi diyeceğiz? Roger diyorum, WB ve Garp zirve çağındayken sonradan piyasaya çıkmış diyorum, ondan sonra yardırıp bu ikisinin arasından sıyrılmış ve KK olmuş diyorum ama gelen cevap ''Big Mom ile dövüşmemiş'' :D La bu adam doğduğunda KK mı idi de piyasaya çıkar çıkmaz KK olarak anılsın? İnsanlar ne zaman KK diye anıyor? 3 yıllık macera bitip Raftel'e ulaşılıp OP bulunduktan sonra. Bushido'm kızdırıyorsun beni:D
Tamam da Wb için kral olmak istemiyor dendi. Big Mom'ın kral olmak istiyor mu? Ana amacının o olduğunu söyleyebilir miyiz? Fakat, Elbaf bana katılsaydı Wb'yi bile geçebilirdim sözü var. Ya kendi gücü o kadar yeterli değildi ya da tayfa gücü. Buradan Roger'a yakın olan Wb'yi bir şekilde yenebileceğini anlıyoruz. Op serisinin en güzel yanı bu zaten Naruto'da olduğu gibi tepedekiler yenilmez veya tanrı değil : )

Kanka yapma bunu lütfen :D Ortak lafına gelmedim yahu, orada ki önemli detay Kara Kral :D Bir de Kaido'nun, Dof'a dediği şey ile Roger ve Ray'in dediği aynı şey değil ki. Roger ve Ray,tayfayı beraber kurdular sayılır o arada ki bağ ile alakalı tamam ama devamında o adamlar da hayvan gibi güçlü arada fark olamaz, yani başından beri ben bunu anlatıyorum :D Ama sen, KK bu adam fark atmıştır diyorsun sorun bu :D Bir de bak kendin diyorsun, Sonradan gelmiş ve arasından sıyrılmış. Peki nasıl? Yanında Kendi gibi güçlü Ray var sence de mantıklı değil mi? Mesela Şuan Marco efsane mi? Ya da Shiki'nin böyle sağlam bir adamı var mı? İşte öyle bir kendi gibi canavar sağ kolu olması da bence KK olmasında ayrıca bir etken :D

Tamam kanka dövüşmemesin de sıkıntı yok bende onu anlatıyorum zaten. Yani KK unvanı bireysel olarak tanrı yapmıyor seni. Yeri geldiğinde kaçıyorsun ve tayfan da Rayleigh gibi adam oluyor hatta başka güçlü adamlarda. Tabi ki de bireysel gücü var kimse bireysel olarak o kadar güçlü değil demiyor ama Wb, Garp, Sengoku, Shiki, Ray gibi efsane olmuş adamlara ile arasında fark olamaz :D

Zoro'nun iradesini Luffy iradesine eşit olarak görüldüğü sürece hatta Luffy'nin iradesinden üstün olarak görüldüğü sürece Zoro Abartılmış bir sağ kol olmaya devam edecek.

Bir ara en güçlü "En Kötü Nesil" oylaması olması lazım. Teach dışı Luffy'e oy veren var mı diye.

Baksana bu oylamada Luffy demeyen benim gibi manyaklar var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık