Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Süper Mario

Onda tüm oyuncular sarışındı forma turuncu. Biz oyuncuları kel sanıyorduk almıyorduk :)
Yok yahu. Karşı takım oyuncuları siyah saçlı oluyordu. Bayrak rengine göre de formaların rengi farklıydı.

[YOUTUBE]-IWj6lWp93A[/YOUTUBE]

Oyunda hakem yok. Top taca da çıkmıyor.

Mario efsaneydi ya unutulurmu atari ve çakma snes'de az joystick bozmadım parmalarıma tuşların kalıpları çıkardı.Bunun yanında luici'den sonra mario'nun en iyi yoldaşı olan yoshi'yi de verseydin keşke yoshi siz mario isotsuz çiğköfteye benzer :).SOn zamanlarda o kadar çok sardımki eski'ye snes emulatörü indirdim tüm oyunları çektim.Tek bir oyuna girdiğimde bile sıkılana kadar akşam oluyor :D
Hatta ve hatta daha ileri gidip usb snes joypad siparişi bile verdim yurt dışından.

Yok yahu. Karşı takım oyuncuları siyah saçlı oluyordu. Bayrak rengine göre de formaların rengi farklıydı.

[YOUTUBE]-IWj6lWp93A[/YOUTUBE]

Oyunda hakem yok. Top taca da çıkmıyor.
Aklımda öyle kalmış. Yada farklı bir versiyondan mı bahsettim bilemedim şimdi.

Arjantin,Almanya,Brezilya ile oynamak çok zordu diye hatırlıyorum sanki oyunda.Bir tane bölüm sonu canavarı gibi takım vardı sanırım.
Son takım zordu sanki.

Mario efsaneydi ya unutulurmu atari ve çakma snes'de az joystick bozmadım parmalarıma tuşların kalıpları çıkardı.Bunun yanında luici'den sonra mario'nun en iyi yoldaşı olan yoshi'yi de verseydin keşke yoshi siz mario isotsuz çiğköfteye benzer :).SOn zamanlarda o kadar çok sardımki eski'ye snes emulatörü indirdim tüm oyunları çektim.Tek bir oyuna girdiğimde bile sıkılana kadar akşam oluyor :D
Hatta ve hatta daha ileri gidip usb snes joypad siparişi bile verdim yurt dışından.
Mario'nun diğer oyunları ekleseydin diyecek biri gelirse napacağım bilmiyorum. Mümkün olduğunca kısa olsun diye uğraştım. Eklemediğim karakterler yoshi ile sınırlı değil :)

Mario'nun diğer oyunları ekleseydin diyecek biri gelirse napacağım bilmiyorum. Mümkün olduğunca kısa olsun diye uğraştım. Eklemediğim karakterler yoshi ile sınırlı değil :)
Zaten şu an emulatörde super nintendo'ya çıkmış tüm oyunları indirmiş bulunuyorum mario all star falanda dahil mario ile alakalı snes'e çıkmış tüm oyunlar var :cool:
Bu arada baba'yı unutmayalım :)
Hey gidi günler hey

Zaten şu an emulatörde super nintendo'ya çıkmış tüm oyunları indirmiş bulunuyorum mario all star falanda dahil mario ile alakalı snes'e çıkmış tüm oyunlar var :cool:
Bu arada baba'yı unutmayalım :)
Hey gidi günler hey
Kaset konsolunda ki tuşları bozmadan kullanan var mı :)

Kaset konsolunda ki tuşları bozmadan kullanan var mı :)
Aynen şimdiki oyuncu diye geçinenler ot gibi yaşıyolar.Bu yazıya tıklayarak super nintendo emulatörünü bu yazıya'da tıklayarak snes için olan oyunları indirebilirsiniz.Emuparadise'de eu ve usa romlarıda var o açıdan en çok burdan rom indiriyorum.Yeni nesilde oyuncuyum diye geçinenlere burdan oyunları indirip denemelerini tavsiye ederim.Ne doğru düzgün save sistemi nede sizleri yönlendiren yönergeler vardı tamamen yeteneğiniz neyse o kadar oyuncuydunuz ve daha fazla eğleniyordunuz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık