Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Şu Anda Size En Komik Gelen Düşünce

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    182
Şıklar arasından seçecek olursam;
1 ) Mihawk'da hakinin olmayışı haha :D
2 ) Okama Sanji'nin planı
3 ) Sengoku'nun fikir adamı olması :D

Sabo manga saçmalığı bana göre.Ölmesi gerekirdi.Sengoku toplamda 4 amiral+garp a göre zayıf.Fikir adamı denmez ama ortama göre zayıf.Mihawk konusunda çok konuşmuştum,sonra mangaka güzel cevap verdi karaktere vasıfsız diyenlere.Gerisini salla.

Madem yok olmayan şeyler üzerinden niye gerginlik çıkarıyorsun be Şakki? :(
Böyle bir şey yok, ama var olduğunu iddia eden kesim var. Zaten komiklikte oradan çıkıyor. Gerginlik çıkarttığım yok yau, nasıl yerleştiyse kafana her mesajımı atarlı, sinirli, olaylı algılıyorsun. Ben öyle biri değilim. Seni kandırıyolar. :artiz:

Sanji hariç hepsine gülebilirim. Hep plan yaptığından dolayı yapmış olsa farklı karşılamazdık. Lakin şu Bobbin'i, Akainu seviyesinde gören arkadaşı gösterebilir misin? :)

Mihawk'ta haki yok konusunu arşivlerden bulup patlatsan o döneme denk gelmemiş arkadaşlar bile aylarca tartışır. Biz de öyle oldu.

Sabo meselesinde de, Sabo öldüğü düşünüldüğü vakit @Master of Puppets Aydın, Sabo isminin bir devrimin simgesi olduğunu vs uzun uzun anlatmıştı skype'tan. Devrim ordusunda çıkacağını söylemişti. Ben de haklı olduğunu düşünmüştüm öyle de oldu.

Şıkların dışında aklıma geldikçe sesli güldüren teori ''Crocodile Luffy'nin annesidir'' teorisi :D South Park'da ''Lorde benim babammış!'' diye bir bölüm vardı ona benziyor bu durum. Ona da çok gülmüştüm

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık