Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Stronger vs. Sengoku'nun Keçisi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    129
Konu altında olunca güzel olmuş yaa :D. Yalnız nasıl işsiz bir adamsam kaç tane teori ürettim şurada yaa :D.

Not: Grandel/Teach/xcrowleoakdao/mystogan ve daha nicesi. O oy veren 19 üyeyi tek tek avlayacağıma dair yemin ediyorum burada. Uyumucam/yemek yemicek/su dahi içmicem ve en savunmasız halinizde (muhtemelen tuvallette :D) avlıyacam sizi. Bugünü unutmayın dostlar 27.03.2014...

Not 2: Tensei-chan hariç bu oy verenlerden. Ondan tırsıyorum :tmm:

Yaparsın senden beklerim :D Tabii tenseiye bulaşma sonun kötü olur :/ Crowleyde tehlikeli söyleyim :D

eşek dişiymiş,o yüzden ana gücünün yüzde 90ını kaybediyor azıcık makul olun arkadaslar :ehe:

ha erkek olsaydı bende oyumu strongere verirdim :oleyo2:

sengokunun keçisine gelince,saglam yerden duyum aldım,hem 2 tip haki biliyor hemde rokushiki ögrenmiş lütfen sahip cıkın :artiz:

Hayvan haliyle gitmiş zehirden, üstüne şoktan sağ çıkmış, o yüzden Stronger dedim.. Tabii keçi bütün olaylara rağmen gizemini koruyan bir keçi.
Şimdi siz Sengoku'nun keçisi demişsiniz de, belki de keçinin Sengoku'sudur. Nereden biliyorsunuz?
MoP... Hem gidip eşşeğe oy atıyorsun sonra neden beni sevmiyorsunuz, neden cevap vermiyorsunuz diyorsun? Anladın mı şimdi sebebi?

Yaparsın senden beklerim :D Tabii tenseiye bulaşma sonun kötü olur :/ Crowleyde tehlikeli söyleyim :D
Tensei çok iyidir yaa siteden en sevdiğim üyedir kendisi.

Bundan sonra Pekoms'un nefesi, senin ve keçinin ensesinde olucak.

Edit sebebi: Can güvenliğinin tehlikeye girmesi...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık