Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor/Yeme/Uyku

Roronoa Zoro

Şimdi denedim programı yanlış bilgi falan vermiyorum. Hareketli bir işte çalıştığını ve haftada 2 kilo almak isterse yapması gerekenleri söyledim. Programda da denedim benle hem fikir.
Haftada 10 kilo almak isterse ne yapması gerektiğini de yaz, onu da verir, vermesine verir de...

Prof bir yardım alamassın belki ama samimi bir yardım dersen ilk iş spor salonuna yazılmaktır kilo için.
Oda yetmez çünkü yemek lazım , evdeysen yemeğin pişiyorsa öyle şu gün pilav ye yada bugün 200 gr tavuk ye demektense , bence yiyebileceğin kadar zorla kendini.
Spor hocaları genelde müşterilerine standart program uygular ama arayı iyi tut samimiyeti geliştir adamlar ye davuğu pilava kat üstüne yoğurdu dök ye , ye babam diyorlar.

Sabah kahvaltısı vazgeçilmezdir en önemli öğün , yumurta olmazsa olmaz bide zeytin.
Pilav-Tavuk ikilisi olmassa makarna.
Böyle böyle miğdeni daha fazla yemeye alıştırırsan sporla iştahın açılır gelişirsin.
Orantısız kilo almakta var gerçi sporla halledilir o.

Benim tavsiyem yok kendime hayrım yok , şu an bile 1 gün düzenli yerim 2 gün yemem öğrencilik malum.Evde yemek olaydı iyiydi.Açım şu an.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık